captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Auksiniame prote“ – žydų prakeiksmas

Senas žydų prakeiksmas sako: „Kad tau iškristų visi dantys, bet vienas liktų?“ Kodėl turėtų likti vienas dantis? Teisingą atsakymą sužinosime jau šį trečiadienį „Auksiniame prote”. Tačiau prakeiksmas yra prakeiksmas, ir teisingas atsakymas nebūtinai veda į pergalę.  
Laidos vedėjai Andrius Tapinas ir Arūnas Valinskas.
Laidos vedėjai Andrius Tapinas ir Arūnas Valinskas.

Šįkart „Auksiniame prote“ susirinko tikri intelektinių kovų asai. Daugiausiai TV ekranuose matytas 55 metų IT specialistas iš Marijampolės Rimantas Šmigelskas. „Auksinio proto“ vedėjų Arūno Valinsko ir Andriaus Tapino paklaustas, ar yra praleidęs nors vieną intelektinį TV žaidimą, pakraipęs galvą Rimantas atsakė tokio atvejo nepamenantis.

„Dalyvavau beveik visuose TV žaidimuose, išskyrus „Mano vyras gali“ ir panašius, – juokėsi aktyvusis marijampolietis, labiausiai gyvenime mėgstantis pažintines keliones ir grybavimą, anot jo paties, visomis prasmėmis. – Apskritai save galėčiau apibūdinti kaip žąsiną – nemoku nei normaliai bėgti, nei plaukti, nei skristi, bet vis bandau.“

Kartu su ponu Rimantu komandoje žais „europrotas“ – 47 metų tarnautojas iš Anykščių Saulius Rasalas, kuris ne tik protmūšiuose aktyviai žaidžia, bet ir sakosi esą radęs seniausią Lietuvoje lietuvišką vyną.

37 metų programuotojas iš Vilniaus Vytautas Gudynas – tradicinis lietuvis, kurio pomėgiai neišskiriami it šventoji trejybė: krepšinis, futbolas ir protų kovos.

Vienintelė vakaro dama – 31 metų teisininkė, valstybės tarnautoja, dirbanti Kauno rajono savivaldybės Ekonomikos skyriuje, Dovilė Bartašiūnaitė. Iš Kauno rajono Ežerėlio į LRT studiją atvykusi Dovilė mėgsta kiną, keliones ir kulinariją. Merginai patinka išbandyti įvairius naujus dalykus, sužinoti ką nors nauja, nestovėti vietoje ir nuolat tobulėti. Besišypsanti optimistė tiki, kad nėra padėties be išeities.

Žaidimo pradžioje Dovilei kompaniją palaikys du vilniečiai – 27 metų programų sistemų specialistas Tomas Bartulevičius ir 22 metų biochemijos magistrantūros studentas Karolis Goda. Tomas – aktyvus gyvų „Auksinio proto“ žaidimų dalyvis, o Karolis – tarptautinės chemijos olimpiados prizininkas, respublikinių ir tarptautinių chemijos olimpiadų komisijos narys.

Kaip ir kiekvieną trečiadienį ir dalyvių, ir žiūrovų laukia įdomus ir smagus žaidimas, atkakli kova, kuriai prireiks ne vieno pratęsimo. Įdomu ir tai, kad pratęsimai šįkart bus muzikiniai. O po jų ir sužinosime, kas „Auksiniame prote“ užsako muziką, o kam galioja žydų prakeiksmas. Tačiau bet kuriuo atveju vienas iš šešių žaidėjų kiekvieną trečiadienį tampa finalininku. Kuris „Auksinio proto“ nugalėtojo ženkliuką įsisegs šįkart?

Populiariausias intelektinis žaidimas „Auksinis protas“ – trečiadienį 21.30 val. per LRT TELEVIZIJĄ.

Laidą veda Andrius Tapinas ir Arūnas Valinskas.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...