captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Vario audra“: Jogaila Morkūnas meilės dainų klausėsi su Gabriele Martirosianaite

Viena valanda iki filmavimo pradžios – tiek laiko surasti naują laidos vedėją turėjo LRT TELEVIZIJOS projekto „Vario audra” kūrėjai. Nors pučiamųjų orkestrų mūšiui ir turėjo diriguoti jo pagrindiniai vedėjai – Gabrielė Martirosianaitė ir Giedrius Savickas – šiam paskutinę minutę pasijutus prastai, teko dar kartą ieškoti pamainos, tačiau šį kartą – žaibo greičiu.
Vytenio Radžiūno (LRT) nuotr.
Vytenio Radžiūno (LRT) nuotr.

Nedažnas eterio profesionalas sutiktų imtis tokios avantiūros, o verslininko ir renginių organizatoriaus Jogailos Morkūno toks pasiūlymas neišgąsdino. Sulaukęs prodiuserių skambučio, išvakarėse gimtadienį šventęs J. Morkūnas sutiko tuoj pat atvykti į LRT studiją ir į savo rankas perimti skambiausiu muzikiniu projektu vadinamos „Vario audros“ vairą.

„Juk muzika, triūbos, fanfaros ir fejerverkai nesvetimi ir mano asmeniniame gyvenime, kaip gi nesutiksi“, – juokavo J. Morkūnas. Visgi iššūkį jis vertino rimtai: „Puikiai suvokiu, kad galimybių padirbėti su tokiais gražiais, dideliais ir įspūdingais projektais pasitaiko ne kasdien. O dar kaip tik turėjau laisvą popietę“, – nusijuokė naujasis laidos vedėjas.

Kaip tyčia, J. Morkūnas pateko į meilei skirtą laidą, kurioje skambėjo pačios žinomiausios meilę šlovinančios dainos. „Na, va, taigi ką tik pats iš savo medaus mėnesio“, – prikišo komisijos narė Zita Kelmickaitė, pirštu grūmodama naujajam G. Martirosianaitės porininkui.

Kaip J. Morkūnui seksis grįžti į televizijos laidų vedėjo amplua, o svarbiausia – kurie pučiamieji orkestrai pelnys daugiausiai komisijos ir žiūrovų simpatijų, žiūrovai sužinos jau šį vakarą, 21:00, tik per LRT TELEVIZIJĄ!

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...