captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Stilius“: ambasadoriaus žmona į Lietuvą parsivežė prestižinio Tel Avivo universiteto diplomą

Nida Degutienė Izraelį vis dar vadina savo namais. Penkeri metai Tel Avive Lietuvos ambasadoriaus žmonai tapo brandžiausiu kūrybinių sumanymų ir pasiekimų laikotarpiu. Tikrai neįprasta, kad diplomatinės misijos vadovo žmona iš svečios šalies parsiveža du svarbius dalykus: prestižinio universiteto diplomą ir savo parašytą kulinarinę knygą.
Nida Degutienė.
Nida Degutienė.

Buvusi televizijos kanalo ir leidybos grupės vadovė, apsigyvenusi Izraelyje ir pasidžiaugusi pirmomis ilgomis savo gyvenimo atostogomis, gana greitai suprato, kad ramus gyvenimas ir reziduojančių diplomatų žmonų klubai – ne jai. Per ramu. Tačiau diplomato žmonos statusas dirbti svetimoje šalyje neleido, tad Nida kibo į mokslus prestižiniame Tel Avivo universitete. „Šios studijos man buvo pati geriausia dovana, kurią sau gyvenime esu įteikusi“, – tikina moteris, greta studijų pradėjusi rašyti tinklaraštį apie kulinariją. Iki šiol ji stebisi, kiek žmonių jį skaito, o pati vis stebina naujais patiekalais.

Žvaigžde savęs jis nevadina, nors yra populiarus. Prieš dvidešimt metų pasirodė „Eurovizijoje“, tačiau sako, kad viską jau pamiršo. 40 metų dainuoja scenoje ir nebijo prisipažinti, kad jo kreivė kyla tik aukštyn. Nesunku atspėti, kad laukia susitikimas su lengvosios muzikos legenda – Ovidijumi Vyšniausku. „Man niekada nebuvo blogai, net kai visi skundėsi dėl krizės ir sumažėjusių koncertų skaičiaus, aš sau tyliai ir ramiai koncertavau“, – šypteli Ovidijus, prisimindamas savo profesijos subtilybes. Tačiau ar smagu jam dainuoti skambant peilių ir šakučių skimbčiojimui? Į tokį klausimą dainininkas ir dainų autorius turi savo atsakymą. Pripažįsta, kad jo koncertuose būna kitaip. Kaip susiklostė likimas tris šeimas turėjusiam ir praradusiam vyrui, kodėl jis ėmė šlovinti Dievą ir baigė religinę mokyklą Rygoje, kas jį pagydė nuo žvaigždžių ligos ir kokios gyvenimo kokybės Ovidijus šiandien labiausiai ilgisi?

Stilingas šeštadienio vakaras su Violeta Baubliene – 19.40 val. per LRT TELEVIZIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...