captcha

Jūsų klausimas priimtas

Intelektinis žaidimas „Auksinis protas” virto pasimatymų šou

Populiariausiame intelektiniame žaidime „Auksinis protas” daugėja dailiosios lyties atstovių. O jei yra galimybė rinktis, žaidimo vedėjas Arūnas Valinskas nesnaudžia – jis pirmas čiumpa moterų komandą.

Populiariausiame intelektiniame žaidime „Auksinis protas” daugėja dailiosios lyties atstovių. O jei yra galimybė rinktis, žaidimo vedėjas Arūnas Valinskas nesnaudžia – jis pirmas čiumpa moterų komandą.

„Kuo daugiau moterų, tuo „Auksinis protas” gražesnis! Jūs mokytoja? Ką dėstote? Anglų kalbą? Nuostabu. Filologėms „Auksiniame prote” sekasi! O jūs prekiaujate baldais? O, puošiate buitį… Gal papuoštumėte namus nemokamai? O jūs – medicinos studentė? Įsivaizduoju, kad jums baltas chalatas tinka, kaip man smokingas”, – klausinėja, komentuoja ir dalija šypsenas į kairę ir dešinę Arūnas Valinskas. Jo komandoje šįkart žaidžia 41 metų mokytoja iš Biržų Eglė Gintautaitė, 43 metų baldų salono vedėja iš Vilniaus Kristina Girsienė ir 19 metų medicinos I kurso studentė iš Skuodo Urtė Jucevičiūtė.

Kolegai Andriui Tapinui liko mišri komanda – ketvirtoji moteris – 26 metų statybos inžinierė iš Šiaulių Viktorija Kontautienė ir du vyrai: 35 metų Vilniaus Universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto dėstytojas Laurynas Jonavičius ir 40 metų miškininkas iš Anykščių Valdas Šaučiūnas.

„Nors šio vakaro žaidime geografija ir plati, fortūnos šypsnys ne visiems bus toks platus!” – pasidžiaugė iš įvairiausių Lietuvos kampelių atvykusiais žaidėjais  Arūnas Valinskas ir visiems palinkėjo smagaus žaidimo.

O žaidimas, kaip visuomet – azartiškas, įdomus ir nenuspėjamas. „Auksiniame prote” šįkart buvo skaičiuojami ir valstybių pinigai, ir po kaulelį narstomi Lietuvos krepšininkai, būta ir muzikos, kurią išgirdęs Arūnas pradėjo šokti ir, anot Andriaus Tapino, prisiminė seniai praėjusią jaunystę. „Deja, aš jos jau nebepamenu”, – atšovė kolegai įsilinksminęs A.Valinskas.

Netrukus intelektinis žaidimas virto tikru pasimatymų šou. Kodėl? Kas ką renkasi? Tai reikia būtinai pamatyti, nes partnerio arba partnerės pasirinkimas „Auksiniame prote” – itin svarbus dalykas!

„Svarbiausia – nesustoti šypsotis!” – sako Urtė Jucevičiūtė. Ir išties, gerų emocijų ir šypsenų šiame žaidime tikrai netrūks.

Žavinga „Auksinio proto” kompanija – jau šį trečiadienį 21.30 val. per LRT TELEVIZIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...