captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Specialus tyrimas“: kaunietis juvelyras klientus apsuko aplink pirštą

Melagysčių ekspertas. Taip apie kaunietį juvelyrą Raimundą Žemaitį kalba būrys jo klientų. Ne vienas jų teisėsaugai tvirtino iš meistro nesulaukęs nei užsakytų dirbinių, nei jiems gaminti palikto aukso ar sumokėtų pinigų.
Juvelyras Raimundas Žemaitis. kaunoaleja.lt nuotr.
Juvelyras Raimundas Žemaitis. kaunoaleja.lt nuotr.

Viena iš jo klienčių yra ir papuošalų kūrėja Elvyra Monginienė. Kaunietė iš šio juvelyro dar nuo pavasario bando atgauti 2 500 eurų vertės auksinę grandinėlę. Moteris stebisi, kad žmogus iš vienų paima tiek daug pinigų, aukso, o vėliau tiesiog tyli, nors nesislapsto ir toje pačioje kontoroje priima naujus klientus.

Kita tema. Ekonomistai, finansų ekspertai – tai tokie žmonės, kurie moka skaičiuoti. Lietuvos verslo konfederacijos Mokesčių komisijos pirmininkas, finansų ekspertas ir makleris Marius Dubnikovas apskaičiavo, kad jo žemės sklypas galėtų būti didesnis. Tačiau tuo nepatenkinti kaimynai – mat ekonomistas užsimojo užtverti taką prie upės. Atrodytų, paprastas kaimynų nesusikalbėjimas, tačiau žymus ekspertas neapskaičiavo, kad netrukus jo veikla Neries upės pakrantėje ims domėtis ne tik kaimynai, bet ir valdiškos institucijos. 

„Specialus tyrimas“ – ketvirtadienį 19.30 val. per LRT TELEVIZIJĄ.

Laidos vedėjas –  Daumantas Butkus.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close