captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Teisė žinoti“: kas atakuoja Europą – pabėgėliai ar teroristai?

Per terroristų išpuolius Paryžiuje žuvo šimtas dvidešimt devyni žmonės. Prancūzija atsakė atakomis iš oro, bombarduodama Sirijoje įsikūrusią islamistų grupuotę. Kaip reaguoti į išpuolius Europoje, kaip užtikrinti jos žmonių saugumą  ir ką Europai daryti, norint įveikti žudančius islamistus? Kas atakuoja Europą – pabėgėliai ar teroristai?

Per teroristų išpuolius Paryžiuje žuvo šimtas dvidešimt devyni žmonės. Prancūzija atsakė atakomis iš oro, bombarduodama Sirijoje įsikūrusią islamistų grupuotę. Kaip reaguoti į išpuolius Europoje, kaip užtikrinti jos žmonių saugumą  ir ką Europai daryti, norint įveikti žudančius islamistus? Kas atakuoja Europą – pabėgėliai, ar teroristai?

Laidoje dalyvauja Vidaus reikalų ministras Saulius Skvernelis, Nepriklausomybės Akto signataras, užsienio reikalų ministerijos ambasadorius ypatingiems pavedimams Aurimas Taurantas, antiteroristinių operacinių rinktinės „Aras" vadas Viktoras Grabauskas ir Kriminalinės policijos viršininko pavaduotojas Edvardas Šileris, taip pat kalbės Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius. Laidą veda Rita Miliūtė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...