captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Auksinio proto“ mūšio lauke susitinka šaulių sąjungos nariai

Žaidimas kaip karyba – visi siekia pergalės. O „Auksiniame prote” ginklais žvangina uniformuoti kariūnai! Studijoje – Lietuvos šaulių sąjungos narių rinktinė! Kas liks mūšio lauke, o kas bus išnešamas?

„Mediką į studiją!” – netikėtai nuskamba „Auksinio proto” vedėjo Arūno Valinsko balsas. Ne, kraujas nebuvo pralietas ir niekam nieko blogo nenutiko. Tai – linksmas Arūno pokštas, kai viena komanda turėjo iš mūšio lauko pašalinti pralaimėjusį žaidėją. O žaidėjai šįkart „Auksiniame prote” susirinko tikrai neeiliniai – šauliai!

Audrius Balaišis priklauso Mindaugo rinktinei, Perkūno kuopai. 42 metų investicijų valdytojas iš Vilniaus šiuo metu eina VDU absolventų klubo prezidento pareigas.

17 metų moksleivis iš Jurbarko Egidijus Grygolaitis – 7 rinktinės, 1 kuopos narys. Jis – jauniausias šaulių komandos dalyvis. Egidijus ne tik šaulys – vaikinas jau yra teisinių žinių konkurso „Temidė 2015“ nugalėtojas.

Žaidime dalyvauja Landsbergių dinastijos atstovas – 33 metų TS-LKD pirmininkas, europarlamentaras Gabrielius Landsbergis. Jis priklauso Karaliaus Mindaugo šaulių 10-ajai rinktinei, Tauro šaulių kuopai, I būriui.

„Kad esate šaulys žino visa Lietuva. Turbūt kito pasirinkimo neturėjot… O kas jums labiau liepė tapti šauliu – širdis ar senelis?” – pasiteiravo Gabrieliaus A. Valinskas. „Pokštaujate… – nusijuokė europarlementaras. – Iš tiesų liepė širdis. Esant tokiai situacijai, kokioje šiandien yra Lietuva – nesaugioje geopolitinėje aplinkoje, manau, kad kiekvieno piliečio pareiga yra ginti Lietuvą taip, kaip galime.”

„O čia, „Auksiniame prote”, pirmiausia reikia ginti savo nugarą ir pridengti draugą. Šįvakar esate trise ir kovojate už savo komandą, nors ši kova yra tik simbolinė”, – į žaidimą politikuojantį G. Landsbergį sugrąžino A. Valinskas.

Šaulių komandos puošmena – Generolo Povilo Plechavičiaus šaulių 6-osios rinktinės, Šiaulių šaulių 2-osios kuopos narė Kristina Medžiaušytė. 23 metų mergina – Šiaulių miesto mero patarėja, VDU politikos mokslų bakalaurė, projekto-ekspedicijos „Misija Sibiras 2010” dalyvė.

Kristina vienus metus gyveno ir mokėsi Pietų Korėjoje, Seule, tad „Auksinio proto” vedėjo Andriaus Tapino paprašyta pasisveikinti korėjietiškai, mergina nė nemirktelėjusi ištarė pasisveikinimą.

Mindaugas Nefas – pulkininko Prano Saladžiaus 9-osios šaulių rinktinės, Anykščių S. Dariaus ir S. Girėno kuopos narys. Mindaugas – 27 metų Lietuvos edukologijos universiteto Istorijos fakulteto dėstytojas, Vilniaus Šv. Kristoforo gimnazijos istorijos ir pilietiškumo pagrindų mokytojas, Lietuvos šaulių sąjungos Centro valdybos narys.  O jo gyvenimo moto: „Atiduok Tėvynei ką privalai!”

Šeštasis žaidėjas – Karaliaus Mindaugo rinktinės, Tauro kuopos narys – Gintautas Paluckas iš Vilniaus. 36 metų politikas kaip tikras lietuvis mėgsta žvejybą ir krepšinį.

Ši šauni Lietuvos šaulių sąjungos rinktinė drąsiai kausis  intelektualioje kovoje.

Tikri kovotojai tikrame „Auksinio proto” mūšyje – jau šį trečiadienį 21.30 val. per LRT TELEVIZIJĄ!

Laidos vedėjai – Arūnas Valinskas ir Andrius Tapinas

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...