captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Nacionalinė paieškų tarnyba“: trys rudeniški susitikimai

Rudenišką pirmadienio vakarą susipažinsime su trimis dramatiškomis istorijomis ir padėsime trims moterims susitikti su artimaisiais. Ar pavyks surasti dvi vilnietės Laimos seseris?
Laidos vedėja Palmira Galkontaitė.
Laidos vedėja Palmira Galkontaitė.

Laima ieško dviejų seserų. Viena iš ieškomųjų to paties tėvo, Alfonso Kirstuko, dukra Birutė Kirstukaitė, o kita – tos pačios mamos, Janinos Linkevičiūtės, 1955-ųjų vasaros pabaigoje Vilniuje pagimdyta dukra.

Rudeniškai graudi ir kita šio vakaro istorija. Tai istorija žmogaus be tikro vardo, pavardės, nepažįstančio nė vieno iš to paties kraujo artimųjų. Ir šitaip, tokioje nežinioje, prabėgo penkios dešimtys metų.

Ir nežinia, kiek dar Violeta būtų laukusi, ar kada būtų išdrįsusi ir paskambinusi mums, jei ne viena jos draugė, tiesiog pavargusi stebėti nuolatinį šios kuklios moters ilgesį. Šitaip vieną dieną nulydėjome Violetą į nepažįstamą jos pačios praeitį.

Sunkiai artėjome ir prie kitos šio vakaro istorijos. Ne kartą buvome atidėję ją į šalį. Leidome pagrindinei šios istorijos herojei apsispręsti, susidėlioti prioritetus, sau pačiai atsakyti, kas jai svarbiau – baimė būti pasmerktai ar antras šansas, kurį jai po 50 metų dovanojo likimas.

Ir tik tada, kai ji pagaliau apsisprendė, tapo aišku –  dar vienos paieškos išsiners iš nežinios. Dar viena šeima turi progą būti sulipdyta.

„Nacionalinė paieškų tarnyba“ – pirmadienį 19.30 val. per LRT TELEVIZIJĄ.

Laidos vedėja – Palmira Galkontaitė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close