captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Hanibalas“ (Hannibal)

Hanibalas – tai 1991 metais sukurto siaubo trilerio „Avinėlių tylėjimas“ tęsinys. FTB agentė Klaris Starling ėmėsi visų įmanomų priemonių, kad sugautų labai protingą, tačiau negailestingą šviežios žmogienos gurmaną daktarą Hanibalą Lekterį. Tačiau yra dar vienas žmogus, kuriam rūpi sugauti piktadarį. 

Tai milijonierius Meisonas Vergeris. Vienintelis jo tikslas – atsilyginti kanibalui už klaikiai subjaurotą išvaizdą. Tamsiame kambaryje atsiskyręs nuo visų jis stebi pasaulį vienintele jam likusia akim. Ir kasdien prisiekinėja savo buvusiam daktarui mirtinai atkeršyti – atiduoti jį sudraskyti šernų žmogėdrų būriui. Tuo tarpu daktaras Hanibalas Lekteris, kadaise dingęs Baltimorės miglose, paspruko į Europą ir apsigyveno žavingoje Florencijoje. Į viešumą jį gali išvilioti vienintelė būtybė, kuriai intelektualusis žmogėdra negali atsispirti. Tai Klaris Starling.

Režisierius: Ridley Scott

Vaidina: Anthony Hopkins, Julianne Moore, Giancarlo Giannini, Gary Oldman, Ray Liotta, Frankie Faison, Francesca Neri, Zeljko Ivanek, Hazelle Goodman, Enrico Lo Verso

Įtemptas trileris „Hanibalas“ 23 val. per LRT TELEVIZIJĄ. 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...