captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Specialus tyrimas“: mėsos gaminiai – pavojingi gyvybei?

  Norisi paskanauti mėsos? Neskubėkite prie šaldytuvo. Tai gali būti pavojinga jūsų gyvybei. Pasaulio sveikatos organizacija skelbia, kad dešrelių ir rūkytos mėsos mėgėjai – potencialūs vėžininkai. Taip pat laidoje prisiminsime neseniai praėjusias Vėlines ir atskleisime, kodėl iš vienų Kauno kapinių artimuosius lankantys žmonės stengiasi kuo greičiau sprukti.

Ekspertų teigimu, onkologines ligas sukelia ir raudona mėsa, pavyzdžiui, jautiena, kiauliena arba ėriena. Išvados šiurpina, tačiau ar dėl to lietuviai ims keisti savo mitybos įpročius? Ką valgyti, jei mėsos negalima? Ar laikas mėsininkams ieškotis naujo darbo? Specialus tyrimas, ar tikrai šie skanėstai pavojingi gyvybei.

Kita tema. Sakoma, kad lietuviai mirusiuosius myli labiau nei gyvuosius. Todėl bent kartą per metus kapinės virsta nuo žvakučių mirguliuojančiais skruzdėlynais. Pagarba mirusiesiems įaugusi į mūsų tautos kraują, mūsų kapinės dažnai sutvarkytos gražiau nei sodybos. Tačiau vienose Kauno kapinėse artimuosius lankantys žmonės stengiasi kuo greičiau iš jų sprukti.

„Specialus tyrimas“ – ketvirtadienį 19.30 val. per LRT TELEVIZIJĄ.

Laidos vedėjas –  Daumantas Butkus. 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...