captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Durys atsidaro“: ekskursija po ekskursijas

Šį kartą laidoje susitiksime su Lietuvos kino bei televizijos klasiku, legendiniu aktoriumi Juozu Budraičiu. Dar laidoje neįprasta ekskursija po ekskursijas: ar kiekvienas gali būti gidu ir viešai pristatinėti savo gimtąjį miestą? 
Aktorius Juozas Budraitis.
Aktorius Juozas Budraitis.

Juozas Budraitis suvaidino apie 100 vaidmenų Lietuvos, Sovietų Sąjungos ir kitų užsienio šalių kine bei televizijoje. Šį kartą tai bus dar vienas vaidmuo – Lietuvos teatro ir kino muziejuje ir Lietuvos žiniasklaidoje.

Tarsi įprasta, kad ekskursijos mums yra kaip bastymasis po nepažintą vietą, šalį, miestą. Tačiau kai šiandien gidu gali būti kone kiekvienas, kai kone visi viešai gali pasakoti ir rodyti savo asmeninį miestą, kyla paprastas klausimas – kas tai yra? Kviečiame Jus į ekskursiją po keturias ekskursijas. Nuo vykstančių jums žinomoje, bet iki galo neištyrinėtoje erdvėje iki meninių praktikų, kai vaikščiojimas tampa mąstymo būdu.

Vos tik pasirodė ekspertų išrinktas geriausių praėjusių metų poezijos knygų penketukas – šių knygų autoriai ir pačios knygos iškart sulaukė didelio dėmesio. Pasirodė interviu su autoriais ir knygas pradėjo truputį daugiau skaityti. Visur.

Vėlyvą ketvirtadienio vakarą – 23.30 val. – kviečiame pasimėgauti šviesia kultūra per LRT TELEVIZIJĄ.

Laidą veda Lolita Bytautaitė.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...