captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Auksinis protas“: amžius – ne kliūtis

 „Auksinio proto” kūrėjai įsitikino: amžius – ne kliūtis azartiškai kovai televizijos žaidime.Dešimtajame „Auksiniame prote” dar vienas rekordas: vyriausiam populiariausio televizijos intelektinio žaidimo dalyviui – septyniasdešimt vieneri!
Laidos vedėjai Andrius Tapinas ir Arūnas Valinskas.
Laidos vedėjai Andrius Tapinas ir Arūnas Valinskas.

 71 metų pensininkas Saulius Augustinavičius – buvęs inžinieriusstatybininkas iš Plungės. Paklaustas, kokie jo pomėgiai, humoro nestokojantis pensininkas nusišypsojo: „Man jau tiek metų, kad tų pomėgių buvo labai daug. Šiuo metu svarbiausias – sodinti miškus. Esu pasodinęs per 100 000 medžių. Man patinka juos prižiūrėti, puoselėti.”

Unikaliu pomėgiu nustebinęs žaidimo vedėjus Arūną Valinską ir Andrių Tapiną, ponas Saulius juos nuramino, kad, kaip dauguma lietuvių, laisvalaikiu jis mėgsta žiūrėti krepšinį, spręsti šachmatų etiudus, keliauti.

„Retsykiais dalyvauju Platelių ežere vykstančiose plaukimo varžybose į Pilies salą ir atgal. Koks atstumas? 1,8 km, – pasakojo aktyvų gyvenimą būdą mėgstantis pensininkas. – Laikiau save protingu ir gražiu tais laikais, kai Arūnas Valinskas dar nevedė intelektinių žaidimų. Dabar likę tik trupiniai…“Ponas Saulius yra laimėjęs prizų respublikinėje spaudoje skelbtuose šachmatų uždavinių konkursuose. Prieš 15 metų žaidime „Kas laimės milijoną“ suklupo, kai iki nedegančios 32 000 litų sumos buvo likęs vos vienas klausimas. Bet susidomėjimas intelektiniais žaidimais vis dar gyvas. „Auksiniame prote”, kaip sako  Saulius, dalyvauja daugiau dėl marginalijos. Buvo praeitame sezone jauniausia  dalyvė – bus ir vyriausias, kaip ir Platelių maratone.

Kuo margesnė kompanija, tuo įdomesnis žaidimas. Kartu su rekordininku šį trečiadienį „Auksiniame prote” dalyvauja gurmanišką pomėgį – ragauti maistą, turintis 26 metų fizikas Eduardas Gvozdas, šiuo metu dukrelę auginanti ir taip pat kulinarija susidomėjusi 30 metų lietuvių kalbos mokytoja Aurelija Kurlinkutė iš Vilniaus, keliauti mėgstantis 58 metų šeimos gydytojas Arūnas Vaišnoras iš Lazdijų, bėgioti ir žaisti pokerį mėgstantis 32 metų pareigūnas Saulius Varapnickas iš Kauno ir vilnietis 32 metų verslo analitikas Kęstutis Vaškevičius, kuriam patinka futbolas, intektiniai žaidimai ir knygos. Beje, Kęstutis yra parašęs per 30 straipsnių į žurnalus „Valstybė" ir „IQ".

Tad šį auksinio rudens trečiadienį laukia ne tik dešimtasis populiariausias intelektinis žaidimas „Auksinis protas”, bet ir marga intelektualų kompanija! Už lango dainuoja šaltas vėjas, studijoje verda karšta kova! Klausimų bus ir apie karą, ir apie dainas! Na, o kare kaip kare!

Auksinį rudenį „Auksinis protas” – jau šį trečiadienį 21.30 val. per LRT TELEVIZIJĄ.

Laidos vedėjai – Arūnas Valinskas ir Andrius Tapinas.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...