captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Durys atsidaro“: medijų menas šiandien

Nacionalinėje dailės galerijoje atidaryta fotografo Algimanto Kunčiaus paroda „Vaizdaraščiai“. Per parodos atidarymą fotografui įteiktas dar vienas apdovanojimas – Kultūros ministerijos garbės ženklas „Nešk savo šviesą ir tikėk“. 
Fotografas Algimantas Kunčius.
Fotografas Algimantas Kunčius.

Medijos sąvoka reiškia tam tikrą komunikacijos tarpininką. Atsiradus vis daugiau tokių skaitmeninių tarpininkų, menininkams tapo svarbu juos apmąstyti. Kai visa šiandienos aplinka tapo „medijuota“, medijų menas visame tame tarsi ištirpo.

Turime du kvietimus.Vieną– į medijų meno parodą, kur bandoma apžvelgti tai, kas Lietuvoje buvo ar galėjo būti. Kitą – ten, kur medijų menas yra, jį ten bandoma kurti ir jo mokytis. Tad kiek prasminga šiandien mokytis, rengti parodas ir kalbėti apie medijų meną?

Choreografė Andželika Cholina švenčia kūrybinės veiklos 25-metį. Ta proga Lietuvos teatrų scenose – garsiausi choreografės darbai. Lietuvoje buvo pristatyti net trys Maskvos Vachtangovo teatre AnželikosCholinos pastatyti spektakliai.

Geros dozės kultūros, o jums telieka ja tik mėgautis ketvirtadienio vakarą 23.10 val. „Durys atsidaro“ su Lolita Bytautaite per LRT TELEVIZIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...