captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gyvenimas“: atviras pokalbis su Jūrate Norvaišiene

Jau šį vakarą LRT gyvenimo būdo žurnale „Gyvenimas“ – du ypatingi pasakojimai apie laiko ir pagundų išbandymus nugalėjusią meilę.
Šokėjai Jūratė ir Česlovas Norvaišos
Šokėjai Jūratė ir Česlovas Norvaišos
Šešiasdešimt metų kartu gyvenantys legendiniai šokėjai Jūratė ir Česlovas Norvaišos sako per visus tuos metus nė karto nepagalvoję apie skyrybas. „Nėra nusikaltimas, jeigu moteris ir nuklydo į šalį. 
Svarbiausia, kad du žmones sietų ryšys. Ir tai tikrai ne potraukis. Jei pora dėl aistros – ilgiau kaip penkerius šešerius metus ji neišgyvens. Vyras vis tiek ims dairytis į šonus ir santykiai galiausiai žlugs“, – įsitikinęs Č. Norvaiša.
 
Jam antrina ir žmona. „Mes net vestuvinių žiedų nenešiojame, nes jie yra grandinės dalelės. Grandinė reiškia nelaisvę, o tik laisvi žmonės gali išgyventi daug metų. Mes nevergaujame vienas kitam – tai ir yra mūsų ilgo gražaus gyvenimo paslaptis“, –  laidos „Gyvenimas“ kūrėjams kalbėjo J. Norvaišienė.
 
Legendinių šokėjų gyvenime netruko dramatiškų išbandymų. Sunkių dienų matė ir kita herojų pora – prieš septyniolika metų iš Amerikos į Lietuvą grįžę Birutė ir Rimtautas Vizgirdos. Šių sutuoktinių istorija nenusileidžia meksikietiško filmo scenarijui: jie gimė Kaune, buvo krikštijami toje pačioje bažnyčioje, augo visai greta, bet vienas kito nepažinojo. Bėgdami nuo karo, su tėvais emigravo į Ameriką. Ir tada vieną dieną jų keliai susitiko. Tačiau tai nebuvo ilgo ir laimingo gyvenimo pradžia. Iš pradžių jie vienas kito nemėgo, kiekvienas sukūrė po šeimą. Ir tik po daugelio metų gyvenimas vėl juos suvedė.
 
Amerikos prekybos rūmų Lietuvoje pirmininkas, Čilės garbės konsulas Rimtautas Vizgirda ir jo žmona, operos solistė, dabar visą laiką labdarai skirianti Birutė Vizgirdienė prisipažįsta, kad jų vaikams teko sunkiausias išbandymas – išgyventi tėvų pirmųjų santuokų griūtį. „Tas laikotarpis man asmeniškai buvo vienas skausmingiausių. Labai ilgai truko, kol vėl galėjau lengviau kvėpuoti“, –  sunkiai tramdydama emocijas atvirai kalbėjo B. Vizgirdienė.
 
Dvi istorijos apie meilę, atlaikiusią daugybę sunkių išbandymų. Legendiniai šokėjai Jūratė ir Česlovas Norvaišos bei į tėvynę grįžę Amerikos lietuviai Birutė ir Rimtautas Vizgirdos atvirai apie ypatingą dviejų žmonių ryšį –  jau šį trečiadienį laidoje „Gyvenimas“ 19.30 val. per LRT TELEVIZIJĄ.
 
Laidos vedėjas – Edvardas Žičkus 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...