captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Auksinis protas”: A.Valinsko moralas kolegai dėl meilužių

Ko tik nėra buvę „Auksiniame prote” – dainų, šokių, ginčų, lažybų… Populiariausio intelektinio televizijos žaidimo vedėjai Arūnas Valinskas ir Andrius Tapinas – vienas ant kito „dantis pagaląst” progos nepraleidžia. Tik A. Valinskas vis dažniau Andriui primena, kas yra kas „Auksiniame prote” ir viešai ėmė skaityti jaunesniam kolegai moralą.

„Kolega, mūsų laida yra LRT televizijos – šeimos televizijos – laida, o jūs apie paleistuvystes eteryje šnekate, – gėdijo Andrių Tapiną Arūnas Valinskas. – Gėdykitės, juk vedęs žmogus esate…”

Diskusija kilo, kai eteryje nuskambėjo klausimas apie Prancūzijos karaliaus Karolio VII meilužę – gražuolę Agnesą Sorel. Kodėl ir kokia kilo diskusija apie meilužes ir kaip A. Valinsko moralą išlaikė A. Tapinas, žiūrovai pamatys jau šį trečiadienį per LRT televiziją įprastu laiku – 21.30 val.

Na, o į „amoralius” klausimus turėjo atsakinėti, anot A. Valinsko, doros žaidėjos – dvi vilnietės – 36 metų vilnietė odontologė Agnė Kalinkaitė, 37 metų verslininkė Aistė Kesminaitė-Jankauskienė ir 29 metų vertėja iš Kauno Ana Novickaitė-Mikuckienė.

Agnė labai mėgsta keliones, tad ji jau svajoja apie pagrindinį „Auksinio proto” prizą – kelionę po šešias Europos Sąjungos šalis, o jos svajonių šalis – Šveicarija.

Aistė žavisi žirgais, mėgsta kates, mokosi užsienio kalbų, skaito fantastinę literatūrą, o fantastikos mėgėjo A. Tapino paklausta, kokia jos mėgstamiausia fantastinė knyga nusijuokė: „Nuo kur pradėti vardyti?”

Trečioji žaidėja – Ana, taip pat, galima sakyti, yra A. Tapino konkurentė – vertėja. Moteris verčia iš anglų, rusų, kinų, prancūzų kalbų. „Išsigandot, kolega?” – nepraleido progos įgelt A. Tapinui A. Valinskas.

Kartu su trimis moterimis į protų mūšį stojo ir trys vyrai, tai – 21 metų teisės studentas Mindaugas Naučius iš Kauno, 34 metų IT specialistas Andrius Rekašius iš Vilniaus ir 25 metų Trakų restorano „Apvalaus stalo klubas” virėjas Egidijus Pupelis, kilęs iš Pasvalio rajono Saločių miestelio.

Mindaugas – aktyvus VDU Studentų atstovybės ir Akademinio politologų klubo protmūšių žaidėjas,  pernai jis su komanda tapo gyvojo „Auksinio proto” žaidimo Kauno miesto nugalėtojais.

Audrius „Auksinio proto” vedėjus sužavėjo kaip mėgėjų futbolo komandos „Trivartis” sunkusis krašto gynėjas. A. Valinskas neištvėrė nepaklausęs, kiek gi jis sveria… Na, o pas Trakų restorano „Apvalaus stalo lubas” virėją Egidijų, panašu, kad Arūnas ir Andrius tikrai užsuks papietauti.

Kuo margesnė žaidėjų komanda, tuo smagesnis žaidimas. Vis dėlto kodėl Arūnas Valinskas rėžė moralą apie meilužes Andriui Tapinui, o viena įsiaudrinusi žaidėja Arūną Valinską išvadino… parazitu?

Moralus ir pamokantis „Auksinis protas” jau šį trečiadienį 21.30 val. per LRT televiziją.

 

Laidos vedėjai – Andrius Tapinas ir Arūnas Valinskas.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...