captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Tikri vyrai“: Jurga Anusauskienė apie pratybas kariuomenėje

Fotografė ir renginių organizatorė Jurga Anusauskienė kartu su vienuolika žymių Lietuvos žmonių ryžosi įprastinį gyvenimą dviem savaitėms iškeisti į karines pratybas ir tapo LRT TELEVIZIJOS projekto „Tikri vyrai“ dalimi. Tiesa, vos pradėjusi savo gyvenimą Rukloje, žinoma moteris pabrėžė nė neketinusi atsisakyti kai kurių savo kasdienių ritualų, o ypač – kariuomenėje draudžiamo makiažo.
Fotografė ir renginių organizatorė Jurga Anusauskienė.
Fotografė ir renginių organizatorė Jurga Anusauskienė.

„Galim pamesti galvas ir kelnes, bet tik ne gerą nuotaiką“, – tokiais žodžiais moteris pradėjo finalinę projekto užduotį, kurios metu vadai jai skyrė antras pagal svarbą – vyriausiojo šaulio – pareigas. Tiesa, gavusi šią poziciją, sutriko net ir per visą projektą entuziazmu tryškusi moteris.

„Kai paskelbė mane, pradėjo viskas galvytėj greitai greitai greitai judėti, kilo tokia vidinė panika. Tiesiog toks jausmas, kad viską pamiršai, nieko neatsimeni, nieko nemoki, ir toks blaškymasis – gal tiesiog pasakyti, kad negali?“ – sumišimo neslėpė J. Anusauskienė.

Nors žymi moteris ir apsiėmė atlikti jai patikėtas atsakingas pareigas, sudėtingose pratybose jai nedaug padėjo net ir sportinė patirtis. „Nors jau ir turiu patirties automobilių sporte, bet taip gerai seniai jau nebuvau išsunkta“, – kalbėjo J. Anusauskienė. „Vėliau mus dar geriau „padarė“ – staiga, netikėtai, manau, gal tai buvo mūsų priešo strategija“, – tokiais įspūdžiais dalijosi moteris. Tiesa, tai sakydama  omenyturėjo netikėtai užklupusį lietų su kruša, ypač apsunkinusius užduoties vykdymą.

Būrio vadu paskirtas atlikėjas Deivis Norvilas per visą projektą neslėpė susierzinimo dėl įvairių J. Anusauskienės išsišokimų. Ar jiems pavyks dirbti kartu? Visi atsakymai ir išgyvenimo kariuomenėje drama – jau šįvakar 22.30 val. per LRT TELEVIZIJĄ!

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...