captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Nacionalinė paieškų tarnyba“:Inez Sandron artimųjų ieškoti atvyko net iš Brazilijos

Iš Brazilijos, San Paulo į Lietuvą atvykusi Inez Sandron trokšta vieno - susirasti savo artimuosius. Savo senelių palikuonius.
Laidos vedėja Palmyra Galkontaitė.
Laidos vedėja Palmyra Galkontaitė.

Iš Brazilijos, San Paulo į Lietuvą atvykusi Inez Sandron trokšta vieno - susirasti savo artimuosius. Savo senelių palikuonius. 

Inez ir Brazilijoje gyvenanti jos mama Aldona Tamaliūnas ieško Motiejaus Tamaliūno ir Agotos Valasevičaitės palikuonių. Jodvi žino tik tiek, kad viena iš Motiejaus ir Agotos dukterų, Marytė, ištekėjusi už Baltraus Ališausko, turėjo sūnų Kostą. Ar Marytė turėjo daugiau vaikų, nėra aišku.

Nuo senų ir įsisenėjusių paieškų prasidėjo kita šio vakaro istorija. Kai prieš aštuonerius metus buvome paprašyti padėti surasti vienai moteriai jos niekada nematytą seserį, išties nemanėme, kad paieškos šitaip užsitęs. Ieškojome Daivos Masiulionytės, gimusios 72-aisiais Telšiuose. Deja, kaip besistengtume, žmogaus tokiu vardu ir pavarde, niekaip nepavyko aptikti.

Ir tik po šitiek metų, po begalės tikrinimų, gretinimų ir, kas be ko, geravalių žmonių padedami, vieną dieną staiga supratome -  yra. Yra dėl ko šiandien pasikviesti į studiją sesers ieškojusią ir tebeieškančią Rasą.

O kaip gi susiklostė vienos, keliais etapais, prieš šešerius metus rodytos istorijos dalyvių tolimesnis gyvenimas? Ar nesigaili, kad anuomet buvo šitiek ieškota, kad buvo rasta? Ar tebėra kartu? Juk laikas daug ką išgrynina ir padeda atsirinkti tai, kas iš tiesų išlieka, kas iš tiesų tikra. Ir tik tuomet, kai smalsumas jau seniai patenkintas, kai  seniai praeityje  lieka visi susitikimo fejerverkai, galima įvertinti ko netekai ir ką gauni.

Nacionalinė paieškų tarnyba, 19.30 val.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...