captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Stilius“: kuo ramybė dvare pranašesnė už šurmulingą sostinės kasdienybę

Sekmadienio vakarą laidoje „Stilius“ susitiksime su asmenine trenere Asta Majauskiene, kuri, ištvėrusi visus gyvenimo išbandymus jaunystėje, pagaliau gali pasidžiaugti visaverčiu gyvenimu. O puikiai meno pasaulyje žinomas kūrėjas ir žurnalistas Vaidotas Žukas atskleis, kodėl nusprendė šurmulingą gyvenimą sostinėje iškeisti į ramybę provincijoje.
Žurnalistas Vaidotas Žukas.
Žurnalistas Vaidotas Žukas.

Asmeninė trenerė Asta Majauskienė šiandien gyvena, daugelio akimis, pavydėtinai. Sudėtingų lūžių patyrusi moteris net neslepia, kad viskas jai išėjo į naudą. Atstumtoji. Taip Asta jautėsi vaikystėje, kai į šeimos namus jai tebuvo leidžiama tyliai įeiti. „Nežinau, kodėl mamai manęs nereikėjo. Tai buvo žiauriai skausminga, nesuvokiama“, – sako Asta. Augdama bendrabučiuose ir pas tetą, ji suvokė skaudžias gyvenimo tiesas, kurios vėliau nuvedė sėkmingu keliu. Šiandien Asta džiaugiasi puikiu vyru, visaverčiu gyvenimu ir to moko kitus. „Moteris turi žinoti savo vertę, ji negali pasikliauti niekuo, tik savimi“, – nedvejodama sako Asta, atvirai pasakojanti, kaip dėliojo prioritetus, kad pasiektų tokią gyvenimo kokybę.

Meno pasaulyje puikiai žinomas tapytojas ir kūrėjas, žurnalistas Vaidotas Žukas jau kuris laikas gyvena dažniau provincijoje nei Vilniuje. Negana to, atidarė savo darbų galeriją Alantos dvare ir prisipažįsta, kad atėjo laikas tvarkyti savo kūrybinį palikimą. Atvirai Vaidas kalba, kodėl ir kaip iškeitęs šurmulingą menišką gyvenimą sostinėje į dvaro ramybę. Kas lėmė, kad provincijos galerijai menininkas perdavė nemažai savo tapybos darbų? „Mes esame solidari šeima, drauge peržiūrėjome visus mano darbus, ir keturiasdešimties maniškiai dovanoti  neleido“, – šypteli Vaidas, visuomet pirmiausia prisistatantis kaip tėvas ir tik paskui pasakojantis apie savo veiklą. Kaip gyvena penkis vaikus išauginęs kūrėjas ir kas jam šiandien svarbiausia?

„Stilius“ su Violeta Baubliene – šeštadienį 19.40 val. per LRT TELEVIZIJĄ. 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...