captcha

Jūsų klausimas priimtas

Lapė snapė apsuko galvas „Auksinio proto“ vyrams

Šį trečiadienį „Auksiniame prote“ – viena mergina ir penki vyrai. „Įsileido lapę į vištidę“, – juokėsi populiariausio LRT TELEVIZIJOS intelektinio žaidimo vedėjas Arūnas Valinskas. O gudrioji lapė snapė nuo pat žaidimo pradžios ėmė sukti galvas penkiems kolegoms.
Laidos vedėjai Andrius Tapinas ir Arūnas Valinskas.
Laidos vedėjai Andrius Tapinas ir Arūnas Valinskas.

Žavi žemaitės Rūtos Norkutės šypsena, naivumas, gudrumas, drąsa  ir neįtikėtina sėkmė šio trečiadienio „Auksinį protą“ pavertė visiškai nenuspėjamu žaidimu. Rūta – 24 metų programinės įrangos kokybės analitikė iš Telšių, šiuo metu gyvena ir dirba Vilniuje. Ji yra raštingiausia 2014 metų Lietuvos gyventoja – Nacionalinio diktanto nugalėtoja.

Mergina moka keturias užsienio kalbas – anglų, rusų, ispanų, neblogai kalba ukrainietiškai, o žaidimo metu prabilo gimtąja žemaičių tarme. Rūta mėgsta Lotynų Amerikos šokius, daug skaito. „Bijai – nedaryk, darai – nebijok!“ – sako mergina ir drąsiai rėžia netikėčiausius atsakymus. Galbūt ši drąsa ją nuves iki „Auksinio proto“ finalo?

Tačiau gudriajai lapei kelią į finalą atkakliai laiko užtvėrę penki rimti vyrai: 30 metų autodalių pardavimų vadybininkas iš Kauno Darius Juodenis, 29 metų Vilniuje gyvenantis ir dirbantis iš Lazdijų kilęs teisininkas Artūras Kudarauskas, jo kolega – 44 metų vilnietis teisininkas Liutauras Žygas, kuris didžiuojasi spaudęs ranką pačiam Jean-Claude`ui Van Damme`ui.

 Prie vyriškos kompanijos prisijungė ir 33 metų vilnietis valstybės tarnautojas Artūras Stepanovič bei jo kolega – taip pat vilnietis, tik ketveriais metais jaunesnis valstybės tarnautojas Saulius Šimkevičius.

Į vyrišką kompaniją patekusi Rūta nė kiek nesutriko – žavia šypsena ir nuoširdumu ji papirko vyrus, kurie, beje, elgėsi tikrai džentelmeniškai.

Tačiau, anot Erazmo Roterdamiečio, „dažniausiai nugali tas, į kurį nežiūrėta rimtai“. Į ką žaidimo dalyviai ir vedėjai Arūnas Valinskas ir Andrius Tapinas nežiūrėjo rimtai? Kas taps „Auksinio proto“ nugalėtoju šioje intelektų kovoje?

Ir rimtas, ir žaismingas, ir džentelmeniškas, ir kovingas, bet visiškai nenuspėjamas „Auksinis protas“ – jau šį trečiadienį 21.30 val. per LRT TELEVIZIJĄ!

Laidos vedėjai – Arūnas Valinskas ir Andrius Tapinas.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...