captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Purvini žaidimai“ (The Ides of March)

Filmas pasakoja apie prezidentinę rinkimų kampaniją: juodąsias technologijas, šmeižtą, įžeidinėjimus, provokacijas ir papirkinėjimą. Liberalių pažiūrų Pensilvanijos gubernatorius Maikas Morisas dėl trokštamiausios kėdės Baltuosiuose rūmuose yra pasiryžęs padaryti bet ką, kad tik apjuodintų, sutryptų ir sunaikintų ambicingąjį oponentą. 

Rinkimų strategiją kandidatui organizuojantis patyręs politinės vadybos ekspertas Polas Zara spaudos atstovu pakviečia dirbti perspektyvų žurnalistą Stiveną Mejersą. Jaunajam idealistui tenka sudėtinga užduotis – sukurti tobulą būsimo JAV prezidento portretą ir visomis įmanomomis priemonėmis laimėti rinkimus. Stivenas niekuomet nedalyvavo politikų žaidimuose ir neįsivaizdavo, kokioje purvo pelkėje jie kasdien murdosi. Sąžiningas ir doras Stivenas negali įprasti, kad šioje dvikovoje privaloma meluoti, apsimetinėti ir juodinti konkurentą. Jis tikėjo Maiko Moriso išsakytomis tiesomis ir viltingais pažadais apie vienybę, bet dabar pamatė kitokį  politiko ir galbūt būsimo JAV prezidento veidą. 

2011 metų Venecijos kino festivalio atidarymo ceremonijos filmas, nominuotas „Oskarui“ ir „Auksiniam gaubliui“. Laimėjo dar 10 apdovanojimų 33 nominacijas.

Režisierius: George Clooney

Vaidina: Ryan Gosling, George Clooney, Philip Seymour Hoffman, Paul Giamatti, Evan Rachel Wood, Marisa Tomei, Jeffrey Wright, Max Minghella, Michael Mantell

Politinę dramą išvysite spalio 22d. 21:30 per LRT televiziją. 

 Purvini zaidimai
(2011) on IMDb

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close