captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Nacionalinė paieškų tarnyba“: istorijos tęsinys po 6 metų

Trys skirtingos paieškos, skirtingos patirtys, kurių klausant bus ne viena akimirka, kai drėks akys ir spustelės širdį.
Laidos vedėja Palmira Galkontaitė.
Laidos vedėja Palmira Galkontaitė.

Jauna mergina, vardu Neringa, ieško tėvo. Žmogaus, kurio šiandien neturi nė nuotraukos, o tai, kad tokio būta liudija tik seni įrašai jos gimimo liudijime ir keli vaiduokliškai blankūs prisiminimai. Ko šiandien Neringa paklaustų kažin kada iš jos gyvenimo išnykusio tėvo? Ką jam pasakytų?

Nėra paprasta papasakoti apie kitą vakaro istoriją. Tiesiog vargu ar įmanoma žodžiais nusakyti, kiek skausmo, nevilties, kančios bei kaltės susitvenkę vienos moters gyvenime. Ir netiesa, kad visi mes turime vienodas startines pozicijas. Būna, kad likimas taip suraito, jog net skausmingiausi sprendimai atrodo vieninteliai galimi. Net jei žinai, kad pasmerki save amžinai graužačiai. Taip nutiko ir vienai kadaise jaunutei našlaitei.

Na, o vakaro pabaigoje, kontrasto dėlei, nuoširdžiausiu džiaugsmu spinduliuojanti istorija. Tada, kai prieš šešerius metus rodėme ją, kai džiūgavome kartu su čia, studijoje, susitikusiais vienos išsklaidytos šeimos artimaisiais, tikėjome, kad viskas bus gerai, vylėmės, kad neveltui stengėmės, ne veltui ieškojome. Tačiau nenumanėme, kad šiandien, praėjus šešeriems metams, jau galėsime kalbėti apie tikrų tikriausią pilnatvę, po laidos atėjusią į šios šeimos gyvenimą. 

„Nacionalinė paieškų tarnyba“ – 19.30 val.

Laidos vedėja – Palmira Galkontaitė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...