captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Stilius“: ko reikia, kad žmogus jaustųsi laimingas?

Šeštadienio vakarą drauge bandysime atsakyti į klausimą, ko reikia, kad žmogus jaustųsi laimingas? Meilės gyvenimui, taip teigia asmeninio efektyvumo ugdymo treneris Darius Ražanauskas, pats išbandęs ne vieną keistumą kol atrado, kaip pats sako – genialiausią savo gyvenimo sumanymą.
Laidos vedėja Violeta Baublienė.
Laidos vedėja Violeta Baublienė.

Ekobendruomenės narys, blaivių švenčių "kiTaip" organizatorius, šiandieną Darius užburia auditorijas ir surenka pilnas sales klausytojų. Ko moko treneris, pats pradėjęs  savo gyvenimo patirtis ir žinias nuotaikingai  skleisti kitiems kai buvo vos dvidešimt kelerių?Iki šiol vaikinas stebisi, kad pradžioje jo ateidavo klausyti ne tik jauni, bet  ir vyresni žmonės. „Buvau keistuolis, tai dauguma žmonių eidavo vien iš smalsumo, norėjo išgirsti kaip galima gyvent ekobendruomenėje, kaip galima mest gerą darbą, nedirbti ir skaityti seminarus apie psichologiją“, - prisimena lektorius, trejus metus gyvenęs su vienuoliais, su paskaitomis nuvykęs į Ameriką ir iki šiol padedantis ieškoti naujų sprendimų gyvenimo iššūkiams įveikti. Lektorius pasakoja apie porų tarpusavio santykius, meilę ir šeimos svarbą. „Rytuose tuokiesi tam, kad išmoktum mylėti, jie nežiūri į santuoką taip, kad abudu turi būti iš pirmo žvilgsnio labai įsimylėję, labai vienas kitą trauktų. Santykiai statomi metų metais, o mes maišom meilę su įsimylėjimu. Įsimylėjimas yra pirma santykių stadija, po to seka pripratimas, trūkumų matymas, ginčai, konfliktai, įžeidimai ir visos kitos stadijos. Meilė yra tik aštunta stadija, jeigu praeinami visi ginčai ir konfliktai, ir atsiranda giluminė draugystė“, - pagaviai aiškina Darius, neslėpdamas, kaip per visus etapus ėjo pats.

Drabužio kūrėjai, profesionalai Lilija Larionova ir Egidijus Rainys savo rudens tendencijas padiktavo dar pavasarį ir tiesiog pataikė į mados kalendorių. Ruduo yra ruduo, ir mados plotuose kūrėjams yra ką parodyti. Spalvų gama artėja prie natūralumo, dingsta rėksmingumas, karaliauja patogios ir grakščios formos. Tad kaip atrodo dizainerių pasiūlytos kolekcijos darganai ir šalčiui? Kaip jie abu mato elegantišką moterį ir kodėl pataria vaduotis iš juodos spalvos? Elegantiškomis linijomis garsėjantys L. Larionova ir E. Rainys naujausioje savo kolekcijoje neria į gamtos spalvas ir pristato originalias drabužio linijas.

Laidos transliacija šeštadienį  19.40val. per LRT televiziją

Vedėja – Violeta Baublienė 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close