captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Nacionalinė ekspedicija“: Lankininkų varžybose – B. Vanago ir G. Liaudansko-Svaro sėkmė

„Aš esu labai geras šaulys. Kaip kažkada sakė legendinis NBA krepšininkas Shawnas Kempas – aš nesitaikau: pašoku, paleidžiu ir nusisuku“,  –  juokiasi Gabrielius Liaudanksas-Svaras, prisimindamas lankininkų varžybas ant Sudargo piliakalnių.
Gabrielius Liaudanksas-Svaras.
Gabrielius Liaudanksas-Svaras.

Įspūdingoje vietoje netoli Kaliningrado srities sienos įsikūrusio miestelio gyventojai LRT projekto „Nacionalinės ekspedicija“ dalyviams surengė išskirtinę bajorišką puotą. Ant laužo čirškėjo kepama kiaulė, o žymūs keliautojai į rankas ėmė senovinius ginklus ir demonstravo savo sugebėjimus.

Į improvizuotas lankininkų varžybos sugužėjo visas miestelis. Pirmasis akies taiklumą išbandė lenktynininkas Benediktas Vanagas. Paleista strėlė smigo į taikinį. „Mano pataikymas buvo pradedančiojo sėkmė“,  kukliai savo pasiekimą įvertino lenktynininkas.

Visus iš nuostabos aiktelėti privertė ir Svaras. Artimai su karyba susijęs muzikantas įrodė, kad puikiai valdo ne tik modernius ginklus. „Paslaptis labai paprasta. Kai tau rodo – reikia žiūrėti, kai pasakoja – reikia klausyti“,  juokais palyginęs save su NBA legenda vėliau rimtai dėstė atlikėjas.

Taiklumo varžybos – tik vienas iš iššūkių, kuriuos ant Sudargo piliakalnio „Nacionalinės ekspedicijos“ dalyviams parengė vietos bendruomenė. Keliautojų nuotykius kviečiame stebėti antradienio vakarą 21.30 val. per LRT TELEVIZIJĄ.

Laidos vedėjas – Edmundas Jakilaitis  

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...