captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Nacionalinė paieškų tarnyba“: mįslingos paieškos ir atgimusi skenduolė

Pirmadienio vakarą Jūsų lauks 3 istorijos. Pirmojoje Janina ieškos jau kelis dešimtmečius mirusia laikomos dukterėčios Zitos. Kiti du pasakojimai atskleis, kas būna po to, kai laidos herojai suranda tuos, kurių ieškojo. Pamatysite Rasos antrąjį susitikimą su motina ir kaip sėkmingai atgimė Astos ir Laimos - buvusių kurso draugių draugystė. 
Laidos vedėja Palmira Galkontaitė.
Laidos vedėja Palmira Galkontaitė.

Vakarą pradėsime nuo vienų labai mįslingų, išties siaubo trilerį primenančių paieškų. Ši istorija apie neva atgijusią skenduolę. Moterį, kuri kelis dešimtmečius buvo laikoma mirusia. Tik ar iš tiesų pagrįstai? Štai koks klausimas neramina šio pasakojimo  dalyves Janiną ir Larisą. Ar iš tiesų būtent tą pačią pražuvėlę Zitą, buvusią Slavinskaitę, gimusią 75-ųjų vasarą, kalbino autobuse jos vaikystės draugė? Jei taip, tai kur ir kodėl Janinos dukterėčia prapuolė daugiau nei dvidešimčiai metų?

Dvi kitos istorijos apie tai, kas būna paskui, kai laidos herojai susitinka su tais, kurių ieškojo?

Nesmagus poskonis liko tuomet, kai pirmą kartą lydėjome Rasą pas niekada nematytą jos gimdytoją. Tąsyk ji tikino, kad daugiau niekada nekels kojos  į mamos kiemą. Ir ką gi? Po mėnesio vėl lydėjome Rasą. Tai buvo savotiškas antras bandymas. Antras šansas joms abiems: motinai ir dukrai.

O štai kitų, mažne prieš mėnesį rodytų, paieškų pabaiga buvo visiškai kitokia: triukšminga, linksma, žaižaruojanti. Be abejo tokios buvo pačios tų paieškų iniciatorės: smarkuolės slaugytojos Asta ir Laima.

Tąsyk rodydami jų paieškas, tikėjomės, kad netrukus atsiras ir kitos judviejų ieškomos bendramokslės. Tikėjomės, kad nedels atsiliepti. Ir neklydome. Tereikėjo vieno vakaro, kad po keturiasdešimties metų imtų ir neliktų daugiau jokių nežinomųjų. 

Nacionalinė paieškų tarnyba, 19.30 val.

Laidos vedėja – Palmira Galkontaitė

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...