captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Stilius“: sveikos mitybos ir gyvensenos paslaptys

Vienas garsiausių Amerikos šefų Artas Smithas laikomas net kelių prezidentų virėju, garsėja ir kaip TV žvaigždės Oprah Winfrey virtuvės patarėjas. Ką valgo didžiosios šalies aukštuomenė ir kokių patiekalų negali atsisakyti valdantieji asmenys? 
Vienas garsiausių Amerikos šefų Artas Smithas.
Vienas garsiausių Amerikos šefų Artas Smithas.

Viešėdamas Lietuvoje mūsų šefus Artas Smithas mokė sveiko maisto paslapčių. Ar gali Amerikos, neretai laikomos nesveiko maisto ir milžiniškų porcijų šalimi, virtuvės šefas papasakoti ką nors ypatinga apie sveiką maistą? Pašnekovas neslepia, kad yra susirūpinęs savo tautiečių mityba, ypač vaikų ugdymo ir sveikatos bei globos įstaigų maisto kokybe. Jam skauda galvą ir dėl porcijų kalorijų kiekio, ir dėl to, kas žlugdo žmogaus sveikatą. „Esu dirbęs gubernatoriams, Baltųjų rūmų šeimininkams. Draugauju su prezidentų žmonomis, mano maisto užsisako garsenybės, jau išmokytos, kiek kalorijų esama pagardintoje kavoje, prašmatniuose desertuose, „nekaltuose“ kepsniuose“, – pasakoja Artas Smithas ir įspėja net apie ypatingų virtuvių pavojus. Laidoje matysite gardžių valgių receptus ir sužinosite, kaip susiskaičiuoti sveiko maisto porcijų naudingumo koeficientą. 

Funkcinės treniruotės – naujas gyvenimo būdo posūkis, apie kurį kalba sporto treneris Paulius Velaikis. Kaip atrodo Pauliaus treniruotė ir kodėl jo mokymais taip žavisi Lietuvos garsenybės, besirūpinančios savo sveikata? „Kultūrizmas jau traukiasi iš mados, ir tai gerai“,– sako treneris, pats 15 metų alinęs kūną nelengvais profesionalaus kultūrizmo užsiėmimais. Kai sveikata pradėjo byrėti, sako, metėsi į priešingą pusę – jogą, meditacijas. Galų gale supratęs, kad kraštutinumai nieko gero neduoda, dabar lengvai gali argumentuoti, kuo sportuojančiam žmogui žalingos besaikės sporto klubų siūlomos treniruotės ir raumenų auginimas populiariais papildais. Sportuoti ar ne? Jei taip, tai kaip? Ir kas geriausiai padeda atsikratyti papildomų kilogramų be kančios ir organizmo žalojimo?

Laidos vedėja – Violeta Baublienė

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...