captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Naktinis ekspresas“. Įdomiausias mieste – stoties rajonas

Trečią kartą vykęs gatvės meno festivalis „Vilnius Street Art“ nuolat renkasi labiausiai apleistas, nepatrauklias sostinės vietas ir stengiasi suteikti joms intriguojančio žavesio. Šiais metais garsūs, pasaulyje dirbantys dailininkai piešė ant stoties rajono namų sienų.
Tautvydo Stuko nuotr.
Tautvydo Stuko nuotr.

Trečią kartą vykęs gatvės meno festivalis „Vilnius Street Art“ nuolat renkasi labiausiai apleistas, nepatrauklias sostinės vietas ir stengiasi suteikti joms intriguojančio žavesio. Šiais metais garsūs, pasaulyje dirbantys dailininkai piešė ant stoties rajono namų sienų. Festivalio metu padiskutuoti apie šį keistą, ne visada saugų ir tvarkingą rajoną susirinko daugybė žmonių, įsitikinusių, kad autentiškas, nenudailintas ir neišpuoselėtas rajonas yra labai patrauklus jauniems žmonėms, menininkams. Kuo įdomus stoties rajonas, kodėl jame kuriasi patrauklios kavinės, galerijos?

Apie tai netoli stoties ir kalbamės su festivalio „Vilnius Street Art“ direktore Ūla Ambrasaite,  kavinės „Keulė rūkė“ vienu iš savininkų Dominyku Čečkausku ir menininku, fotomanipuliacijų parodos „Barokas ir betonas“ autoriumi Liudu Parulskiu.

Laidos vedėja Jolanta Kryževičienė, režisierė Jolanta Stripeikienė.

„Naktinis ekspresas“ – spalio 08-ą d., ketvirtadienį 22.00 val. per LRT Kultūrą

Laida kartojama penktadienį 12.00 val., sekmadienį 22.30 val.

 

https://www.facebook.com/pages/Naktinis-ekspresas-TV-laida-LRT-Kult%C5%ABra/229286750563705

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...