captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Mūsų gyvūnai“ – svečiuose pas egzotiškas kates, apuokus ir pelėdas

Šį kartą laida „Mūsų gyvūnai“ aplankys labai retas ir vienas iš pačių brangiausių kačių. „Savannah“ kačių veislė – viena naujausių kačių veislių pasaulyje. 1986 m. pirmąjį „Savannah“ kačiuką atsivedė naminė katė, susiporavusi su Afrikos katinu – servalu. Ši veislė buvo pavadinta „Savannah“ (savana) vardu nuo Afrikos savanos pavadinimo, kur šios katės – servalai – natūraliai gyvena.
„Savannah“ veislės katė.
„Savannah“ veislės katė.

Po didelio atlikto selekcinio tiriamojo darbo, 1997 m., „Savannah“ veislė buvo pristatyta susipažinti visuomenei ir iš karto tapo ypač populiaria. Beje, didžioji dauguma jų gyvena JAV. Ši veislė yra visiškai pripažinta bei užregistruota TICA (tarptautinė kačių asociacija), ir šiuo metu jau visateisiškai gali dalyvauti naminių kačių parodose. „Savannah“ kačiuko kaina priklauso nuo katės kartos, kilmės bei individualių charakteristikų, ir 15000 eurų – dar ne riba.

Laida „Mūsų gyvūnai“ aplankys ir seną pažįstamą Slavomirą, jau dešimtį metų auginantį apuokus ir pelėdas. Jis supažindins su dar vienomis savo augintinėmis.

Apie šiuos ir kitus mūsų numylėtinius laidoje „Mūsų gyvūnai“ žiūrėkite spalio 11 dieną, sekmadienį, 10.30 val. per LRT TELEVIZIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...