captcha

Jūsų klausimas priimtas

Laidoje „Ryto suktinis“ – simpatiška viešnia

17 metų ir atradusi naują savo gyvenimo brangakmenį, – liaudies dainas. Kiekvieną vasarą iš Australijos į Lietuvą sugrįžtanti menininkė Brigita Lastauskaitė savo sielą lepina Ukmergės krašto laukuose, basomis ir būtinai dainuodama. 
Menininkė Brigita Lastauskaitė.
Menininkė Brigita Lastauskaitė.

Laidoje „Ryto suktinis“ – simpatiška viešnia, Australijoje su šeima praleidusi  17 metų ir atradusi naują savo gyvenimo brangakmenį, – liaudies dainas. Kiekvieną vasarą iš Australijos į Lietuvą sugrįžtanti menininkė Brigita Lastauskaitė savo sielą lepina Ukmergės krašto laukuose, basomis ir būtinai dainuodama. Neseniai išleidusi pirmąją liaudies dainų plokštelę, Brigita tikina, jog tam nebuvo nė mažiausios ambicijos, o vien tik noras dainuoti sau ir žmonėms.

Meilę liaudies dainai brangina pirmą kartą Lietuvoje besisvečiuojantis  Australijos lietuvių ansamblis „Pamesta klumpė“. Dešimt žymiausių Melburno lietuvių folkloro dainininkų vienija idėja naujam gyvenimui prikelti senovines lietuvių liaudies dainas ir pateikti jas anglakalbiams klausytojams taip, kad šie besiklausydami mėgautųsi.  Tikimės, jog „Pamestos klumpės“ dainos, skambančios Šiaulių miesto gatvėse, tikrai sužavės ne tik kitataučių, bet ir pačių lietuvių širdis.

Savo pasiūlymus ir mintis surašykite ir atsiųskite mums el. pašto adresu: norinkeviciute@gmail.com

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...