captcha

Jūsų klausimas priimtas

Peiliu ginkluotas atlikėjas Deivis puolė aktorių Giedrių Savicką

„Aš pats medžiodavau, galiu sumedžioti šerną, galiu pats jį išmėsinėti, galiu atidaryti jam pilvą, išimti vidurius – bet čia yra kas kita... nušauti, nužudyti žmogų, man tai yra kažkas baisaus. Negaliu ir nenoriu to įsivaizduoti“, - taip kalbėjo dviem savaitėms prie Lietuvos kariuomenės prisijungęs atlikėjas Deivis Norvilas.
Andriaus Lygnugario nuotr.
Andriaus Lygnugario nuotr.

„Aš pats medžiodavau, galiu sumedžioti šerną, galiu pats jį išmėsinėti, galiu atidaryti jam pilvą, išimti vidurius – bet čia yra kas kita... nušauti, nužudyti žmogų, man tai yra kažkas baisaus. Negaliu ir nenoriu to įsivaizduoti“, - taip kalbėjo dviem savaitėms prie Lietuvos kariuomenės prisijungęs atlikėjas Deivis Norvilas. Čia atlikėjo laukė ne tik fiziškai, bet ir psichologiškai sunkios užduotys – mokymams įsibėgus, jam peiliu teko pulti ir savo vaikystės draugą, aktorių Giedrių Savicką.

Tokios pratybos atlikėjo laukė LRT televizijos projekte „Tikri vyrai“ -  mokydamiesi kovinės savigynos, laidos dalyviai turėjo vienas kitą pulti apsiginklavę peiliais, lazdomis bei elektrošoku.

Žymūs šalies žmonės, kurie dviems savaitėms savo gyvenimus iškeitė į mokymus Rukloje, neslėpė – tai kol kas buvo psichologiškai pati sunkiausia užduotis poligone. „Man siaubas kažkoks, ir dar su savo draugu... kokia nesąmonė, prieš žmogų“, - neslėpė susijaudinimo G. Savickas.

„Mane tai visiškai pribaigė. Aš, visų pirma, išvis nenorėjau muštis, nemėgstu muštis, todėl labai kraupiai skambėjo tie vadų žodžiai: žudyk, durk... juos kartojo labai dažnai“, - sukrėstas ką tik patirtų išgyvenimų kalbėjo D. Norvilas. „Aš viską suprantu, aš suprantu, kad mes cia tik imituojame, tačiau viduje jausmai visvien labai sudėtingi“, - šio vakaro laidoje pridurs jis.

Be abejo, pratybos vyko su ginklų muliažais, o kariuomenės vadai pabrėžė, kad smūgiai taip pat turi būti imituojami. Vis dėlto Seimo narei Agnei Bilotaitei teko patirti, ką reiškia tikras elektrošoko smūgis – juo ją „apdovanojo“ Margiris Meilutis. Kaip su tokiais iššūkiais tvarkosi Lietuvos šauktinių gyvenimą išmėginti sutikusios įžymybės, LRT televizijos žiūrovai sužinos jau šį vakarą, 22:30.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...