captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto suktinis“: jaukūs Juozo Vanago bendražygių prisiminimai

Laidoje „Ryto suktinis“ suksis chorų patriarchas, žmogus, kuris visą gyvenimą paaukojo chorams, atriekdamas jiems gardžiausią savo gyvenimo duonos riekę, – tai Juozas Vanagas, vyrų ir moterų chorų „Aidas“ buvęs vadovas.
Chorų patriarchas Juozas Vanagas. K. Tamašausko nuotr.
Chorų patriarchas Juozas Vanagas. K. Tamašausko nuotr.

Laidoje „Ryto suktinis“ suksis chorų patriarchas, žmogus, kuris visą gyvenimą paaukojo chorams, atriekdamas jiems gardžiausią savo gyvenimo duonos riekę, – tai Juozas Vanagas, vyrų ir moterų chorų „Aidas“ buvęs vadovas. Ir šiandien nepaprastai jaunatviškas Utenos „smetoniškas berniokas“, perkopęs 90 metų slenkstį, kalba apie jaunystę ir meilę muzikai. Užsispyręs, aistringas, reiklusis Juozas Vanagas, anot sklindančių legendų, lengva ranka galėjo suburti 120 žmonių chorą net Mėnulyje, nes choras jam visuomet buvo didžioji gyvenimo meilė ir aistra. Juozo vaikai – sūnus Benediktas, garsus lenktynininkas, ir dukra Beatričė, pasaulyje žinoma menininkė, muziko profesijos nepasirinko, bet aistros geną ir meilę pasirinktam keliui paveldėjo iš tėčio. 

Kiekvienam vertėtų pasiskaninti savo sekmadieninę ryto kavą gardžiu ir šiltu pokalbiu su Vanagų šeima prie pusryčių stalo bei  jaukiais Juozo Vanago bendražygių prisiminimais. 

Laidos vedėja Zita Kelmickaitė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...