captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Stilius“: kaip susikurti vyrišką garderobą?

Apie vyrų drabužių stilių, ko gero, pirmiausia verta kalbėti su moterimis. Tačiau vis dažniau ir patys vyrai ima dvejoti savo išvaizda ir pastebi: kodėl jie dėvi per didelius megztinius, per trumpas kelnes, avi juodus batus ir nemoka gražiai susirišti kaklaraiščio mazgo?
Algirdas Gricius. Asmeninio albumo nuotr.
Algirdas Gricius. Asmeninio albumo nuotr.

Apie vyrų drabužių stilių, ko gero, pirmiausia verta kalbėti su moterimis. Tačiau vis dažniau ir patys vyrai ima dvejoti savo išvaizda ir pastebi: kodėl jie dėvi per didelius megztinius, per trumpas kelnes, avi juodus batus ir nemoka gražiai susirišti kaklaraiščio mazgo? O tai akis bado ne tik stilistams. Algirdas Gricius, pats gavęs gerą pamoką, kaip nedera dėvėti, sako ją prisimins visam laikui. Informacinių technologijų specialistas, nieko bendra neturintis su mada ir puošyba pradėjo rašyti tinklaraštį, kurio rašinius skelbia naujienų portalai, žurnalai ir sulaukia didžiulio dėmesio. Mat šis žmogus žino ką kalba ir neslepia, jog rimtai pagalvoti apie savo išvaizdą privertė situacija, kai iš Algirdo buvo pasišaipyta, jos jis negražiai rengiasi ir nekaip atrodo. „Tik dabar pradėjau suprasti moteris, turinčias pilnas drabužių spintas ir nuolat dejuojančias, kad neturi kuo apsirengti“, - juokauja Algirdas, iš tiesų lengvai parodantis, kaip ir iš ko privalo susikurti vyriško garderobo pagrindą, kuris pravers ir kasdien, ir tam tikroms progoms.

Retas gali atsispirti šuniškoms istorijoms, net jei ir neturi savo ištikimojo draugo. O dvi žavios moterys, kurias sutiksime laidoje bei jų keturkojai bičiuliai, paperkantys grožiu ir draugiškumu, įrodys, kad dėl šunų galima net apverti gyvenimą aukštyn kojomis. Šie draugai niekada neišduoda, jie visada nuoširdžiai reaguoja į jiems dalijamus jausmus, sako žymaus dirigento Gintaro Rinkevičiaus dukra, smuikininkė Saulė Rinkevičiūtė, su šunimi pabėgusi iš Maskvos, palikusi mylėtą žmogų ir įsikūrusi Vilniaus užmiestyje. Tuo tarpu aktorės Brigitos Arsobaitės intelektualios veislės australų aviganis šeimininkės kartais laukia grimo kambaryje, kartais - per repeticijas žiūrovų salėje. Kaip klostosi gyvenimas, be šunų jis tiesiog neįsivaizduojamas?

Laidos vedėja Violeta Baublienė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...