captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Teisė žinoti“: kiek pabėgėlių pasieks Lietuvą ir ar būna sėkmingų integracijos pavyzdžių?

Lietuvos premjeras, susitikęs su ES vyriausiąja įgaliotine užsienio reikalų ir saugumo politikai, teigia, kad Lietuva pripažįsta solidarumo ir atsakomybės svarbą bendrai sprendžiant su pabėgėlių krize susijusius klausimus.
Laidos vedėja Rita Miliūtė.
Laidos vedėja Rita Miliūtė.

Lietuvos premjeras, susitikęs su ES vyriausiąja įgaliotine užsienio reikalų ir saugumo politikai, teigia, kad Lietuva pripažįsta solidarumo ir atsakomybės svarbą bendrai sprendžiant su pabėgėlių krize susijusius klausimus. Algirdas Butkevičius sako, kad laukia sprendimų, kurie turėtų būti priimti Vidaus reikalų ministrų taryboje. Neeilinis Tarybos posėdis - rytoj, rugsėjo 22. Kokie galimi jos sprendimai?

Pabėgėlių antplūdis sienas uždarančioje Europoje: kiek jų pasieks Lietuvą ir ar būna sėkmingų integracijos pavyzdžių? Laidoje „Teisė žinoti“ diskutuos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius, Vidaus reikalų viceministras Elvinas Jankevičius, VU TSPMI direktorius Ramūnas Vilpišauskas, Etninių tyrimų instituto mokslo darbuotojas Karolis Žibas ir Mykolo Riomerio universiteto tarptautinės teisės katedros profesorė 
Lyra Jakulevičienė.

Laidos vedėja Rita Miliūtė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...