captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Durys atsidaro“: tai, kas šiandien meno kūrinys, rytoj jau gali būti kažkas kita

Svarbiausias ir didžiausias Šiuolaikinio meno centro Vilniuje renginys - Baltijos trienalė pasitelkė vieną sakinį, kad nusakytų, ką šįmet apmąsto: TAI, KAS ŠIANDIEN MENO KŪRINYS, RYTOJ JAU GALI BŪTI KAŽKAS KITA.

Svarbiausias ir didžiausias Šiuolaikinio meno centro Vilniuje renginys - Baltijos trienalė pasitelkė vieną sakinį, kad nusakytų, ką šįmet apmąsto:
TAI, KAS ŠIANDIEN MENO KŪRINYS, RYTOJ JAU GALI BŪTI KAŽKAS KITA. Šešias savaites, iki pat spalio 18-osios, rekomenduojame ne tik užeiti į parodą, bet nepraleisti ir kitų renginių, o šis pasakojimas tebūna pasitikrinimas rytojui, ar meno kūrinys jau tikrai kažkas kita

Praėjusią OKT teatre pristatytas režisieriaus Artūro Areimos premjera. Spektaklyje „Po ledu“ išvysite sutirštintą pasaulį, konsultanto akimis. Pasaulį, kuriame siekiama efektyvumo, atsiduodama darbui ir taip po truputį nyksta nyksta jausmai.

Vienus palieka abejingus. Kitiems sukelia pasipiktinimą. Trečius juokina. Ketvirtiems galbūt kelia gausybę minčių ir idėjų. Tačiau visus vienaip ar kitaip veikia. Šiuolaikinis menas.

Vėlyvą vakarą į jūsų namus beldžiasi marga kultūra…

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...