captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Stilius“: kaip padaroma karjera pasaulinėje organizacijoje?

Pirmiausia keliaujame į Paryžių ir pataikome tiesiog į pagrindinę UNESCO būstinę. Marius Lukošiūnas, buvęs Lietuvos žurnalistas, šioje organizacijoje darbuojasi keliolika metų. Pastarieji bėga Paryžiuje, kur Marius įsikūrė po gerokai karštesnių regionų ir įvairiapusės patirties.
Marius Lukošiūnas.
Marius Lukošiūnas.

Pirmiausia keliaujame į Paryžių ir pataikome tiesiog į pagrindinę UNESCO būstinę. Marius Lukošiūnas, buvęs Lietuvos žurnalistas, šioje organizacijoje darbuojasi keliolika metų. Pastarieji bėga Paryžiuje, kur Marius įsikūrė po gerokai karštesnių regionų ir įvairiapusės patirties. "Buvo visko, bet šiurpiausia buvo dirbant Balkanuose, kai teko susidurti su agresyviai nusiteikusiais žmonėmis, apmėčiusiais UT automobilį akmenimis, galvojome, jog mums ta kelionė geruoju nesibaigs", - pasakoja UNESCO tarnautojas, gyvenęs ir dirbęs Rusijije, Egipte, ir tik pastaruoju metu įsikūręs Paryžiuje. Tad pasikalbėti tikrai yra apie ką. Bet kaip padaroma karjera pasAulinėse organizacijose? Kas lemia sėkmę renkantis gyvenimo prioritetus? Ir kodėl Marius vis dar tikina, neperprantąs paryžietiško gyvenimo būdo. Kaip atrodo kelionė po Paryžių paspirtuku ir kokia gyvenimo kokybė klostosi toli nuo Lietuvos.

Viešnagė pas aktorę Aušrą Štukytę. Ir ji nuginkluoja, prisipažinusi, jog pirmiausia svajojo tapti kosmonaute, o paskui – melžėja. Kur Aušrą nuvedė gyvenimas, ko gero, mato visi televizijos serialų gerbėjai. "Žinojau, kad aktoriaus gyvenimas nestabilus nei dėl pajamų, nei dėl veiklos", - pasakoja pašnekovė, linkusi daugiau juokauti ir nesureikšminti net sudėtingų gyvenimo situacijų. Kad jų buvo visokių, aktorė neslepia, prisimena, jog teko ir nedarbo laikotarpių, ir laukimo, ir dvejonių. Šiandien Aušra jau susikūrusi jaukius namus, scenoje sulaukusi pripažinimo, prisipažįsta niekada neišgyvenanti dėl nesėkmių. "Gimiau turbūt su marškinėliais", - kvatoja aktorė. 

„Stilius“ – šeštadienį 21 val. per LRT televiziją!

Laidos vedėja Violeta Baublienė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close