captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Durys atsidaro“: atidaryta keturis mėnesius truksianti „Kauno bienalė“

Didžiausio Baltijos šalyse šiuolaikinio meno festivalio pagrindinę parodą kuruoja žinomas kuratorius Nicolas Bourriaud. Neatsitiktinai ji pavadinta „Gijos: fantasmagorija apie atstumą“, tad apie šiuolaikinio meno atstumus per tokį televizinį atstumą kviečiame į jubiliejinę, dešimtąją „Kauno bienalę“.
Laidos vedėja Lolita Bytautaitė.
Laidos vedėja Lolita Bytautaitė.

Keliose laidose iš eilės pristatėme svarbiausius šiuolaikinio meno renginius nuo Venecijos bienalės iki Baltijos trienalės Vilniuje. Šįkart -  iki Kauno, kur atidaryta keturis mėnesius truksianti „Kauno bienalė“. Didžiausio Baltijos šalyse šiuolaikinio meno festivalio pagrindinę parodą kuruoja žinomas kuratorius Nicolas Bourriaud. Neatsitiktinai ji pavadinta „Gijos: fantasmagorija apie atstumą“, tad apie šiuolaikinio meno atstumus per tokį televizinį atstumą kviečiame į jubiliejinę, dešimtąją „Kauno bienalę“.

Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre pristatyta  opera „Manon“. Spektaklį apie jauną, laisvės ir malonumų trokštančią moterį kurią prancūzas režisierius Vincent’as Boussard’as. Pagrindinius vaidmenis pakaitomis atlieka prancūzė Fabienne Conrad ir Viktorija Miškūnaitė.

„Didis blogis“ – Lietuvos nacionalinio dramos teatro spektaklis apie karą. Karą Ukrainoje, kuris persismelkia per mus, mūsų visuomenę, mūsų šeimas. Teatras yra ta vieta, kur drąsiai rodomas pasaulis. Toks koks yra.

Po gero kino dozės, visas spektras kultūros....

Laidą žiūrėkite 23.45 val. per LRT televiziją.

Laidos vedėja Lolita Bytautaitė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close