captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Krokodilų gaudytojas. Kautynės“ (The Crocodile Hunter: Collision Course)

Pamišęs gamtininkas Stivas Irvinas (realus personažas, vaidinantis pats save, kanalo „Discovery“  laidų vedėjas) su žmona Teri važinėja po Australiją ir gaudo retas bei pavojingas gyvūnų rūšis, kad perkeltų į saugesnę teritoriją. Šį kartą sutuoktiniai turi išsaugoti gyvatę su krokodilu. Užduotis nelengva, nes kelyje juos persekioja brakonieriai, kurie, kaip paaiškėja, yra ne kas kita, kaip JAV slaptosios tarnybos.

Vaidina: Steve Irwin, Terri Irwin, Magda Szubanski, David Wenham, Lachy Hulme, Aden Young, Kenneth Ransom, Kate Beahan, David Franklin, Steven Vidler

Pamišęs gamtininkas Stivas Irvinas (realus personažas, vaidinantis pats save, kanalo „Discovery“  laidų vedėjas) su žmona Teri važinėja po Australiją ir gaudo retas bei pavojingas gyvūnų rūšis, kad perkeltų į saugesnę teritoriją. Šį kartą sutuoktiniai turi išsaugoti gyvatę su krokodilu. Užduotis nelengva, nes kelyje juos persekioja brakonieriai, kurie, kaip paaiškėja, yra ne kas kita, kaip JAV slaptosios tarnybos. Mat Stivas nežino, kad krokodilas prarijęs mažytį radijo švyturėlį, nukritusį iš sudužusio slapto amerikiečių palydovo. Tad gamtininką medžioja amerikiečių agentai, siekiantys atgauti slaptą įrenginį.

Deja,  po keleto metų vykdydamas naują savo pavojingo darbo užduotį Stivas Irvinas žuvo.

Nuotykių komedija

Australija, JAV

2002

N-7

Režisierius: John Stainton 

 The Crocodile Hunter: Collision Course
(2002) on IMDb

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...