captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Nacionalinė paieškų tarnyba“: sudegintas laiškas, nutrūkusi draugystė, neiškalbėtas jausmas ir bandymas atgaivinti praeitį po trisdešimties metų

Jiedu susipažino prie ledų kiosko. Jauna mergina ir vaikinas. Vėliau kurį laiką rašė vienas kitam laiškus ir vargu, ar galėjo anuomet įvertinti, kokį pėdsaką tas nekaltas susirašinėjimas paliks vieno iš jų širdyje.
Laidos vedėja Palmira Galkontaitė.
Laidos vedėja Palmira Galkontaitė.

Jiedu susipažino prie ledų kiosko. Jauna mergina ir vaikinas. Vėliau kurį laiką rašė vienas kitam laiškus ir vargu, ar galėjo anuomet įvertinti, kokį pėdsaką tas nekaltas susirašinėjimas paliks vieno iš jų širdyje. Sudegintas laiškas, nutrūkusi draugystė, neiškalbėtas jausmas ir bandymas atgaivinti praeitį po trisdešimties metų - apie tai pirmoji vakaro istorija.

Antrosios istorijos herojus nuo ankstyvos vaikystės jautėsi išskirtinis - nelauktas, nemylimas, patėvio ujamas ir žeminamas. Susikaupusios nuoskaudos gynė jį iš namų, akino ir kurstė širdyje neapykantą. Prireikė nemažai laiko, kol Darius, patyręs ne vieną nuopuolį, rado savyje jėgų atsitiesti. O tada ir ėmė dairytis tų, kuriuos nepelnytai įskaudino, pats atstūmė ir kadaise taip atsainiai vijo iš savo gyvenimo. Tik ar ne pavėluotai subrendo sūnaus paklydėlio atgaila?

Nacionalinė paieškų tarnyba, 19.20 val.

Laidos vedėja Palmira Galkontaitė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...