captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Dainų daina": Gintarės Karaliūnaitės simpatijos – vyresniosios kartos dainininkams

Sėkmingai startavęs LRT muzikinis projektas „Dainų daina" įgauna pagreitį.Vos apšilę kojas, kompozitoriai žarstosi „komplimentais". Žavioji Gintarė Karaliūnaitė nebeslepia savo simpatijų vyresniosios kartos kompozitoriams. Ir ši simpatija bei komplimentai ne apie muziką... Kai prireikė balsuoti už Vytauto Šiškausko dainą, ji tarė : „Vytautai, aš balsuoju už jus, bet ne už jūsų dainą...".
Vedėjai Beata Tiškevič ir Arūnas Valinskas. DELFI.lt nuotr.
Vedėjai Beata Tiškevič ir Arūnas Valinskas. DELFI.lt nuotr.

Sėkmingai startavęs LRT muzikinis projektas „Dainų daina" įgauna pagreitį.Vos apšilę kojas, kompozitoriai žarstosi „komplimentais". Žavioji Gintarė Karaliūnaitė nebeslepia savo simpatijų vyresniosios kartos kompozitoriams. Ir ši simpatija bei komplimentai ne apie muziką... Kai prireikė balsuoti už Vytauto Šiškausko dainą, ji tarė : „Vytautai, aš balsuoju už jus, bet ne už jūsų dainą...". Tačiau Šiškauskas nepasimetė ir atkirto : „Gintare, gal tu geriau balsuok už mano dainą, o apie visą kitą mes pakalbėsime po laidos...". Salėje esantys žiūrovai reagavo audringai... Ir tai tik apie vieną žiežirbą, kuri įsiplieks  šį šeštadienį... Jei vyrų kompozitorių kovos labai vyriškos, tai kompozitorė Galina Savinienė irgi parodys, jog moteriškas žavesys šiame projekte – ne vien Gintarės Karaliūnaitės arkliukas...

Kompozitoriai : Ovidijus Vyšniauskas, Vytautas Šiškauskas, Algimantas Raudonikis, Galina Savinienė, Vudis, Stano, Zvonkus. Gintarė Karaliūnaitė.

Dainuos : Radži su Birute Dambrauskaite, Inga Valinskienė, Egidijus Sipavičius, broliai Frankoniai ir dar daug žiūrovų mėgiamų atlikėjų...

Pirmą kartą „Dainų dainos " istorijoje kompozitorius Stano pristatys dainą, kurią sukūrė vyresniosios kartos atlikėjui Egidijui Sipavičiui... Stano labai jaudinosi.. Jam tai išbandymas.. Kaip įvertins?

Visa tai – per LRT televiziją jau šį šeštadienį. Vedėjai Beata Tiškevič ir Arūnas Valinskas.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...