captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gyvenimas”: Arvydas ir Lina Anušauskai pirmąkart atvėrė namų duris: „Po barnių pirmas taikytis eina politikas”

„Pusamžis Seimo narys džiaugiasi jaunos studentės draugija“, – tokios praėjusių metų pavasarį pasirodžiusios antraštės sukėlė tikrą apkalbų bangą ir audringas diskusijas žiniasklaidoje. Daugelis net spėliojo, kiek truks garsaus istoriko, publicisto bei politiko Arvydos Anušausko romanas su dvidešimt septyneriais metais jaunesne Lina.

„Pusamžis Seimo narys džiaugiasi jaunos studentės draugija“, – tokios praėjusių metų pavasarį pasirodžiusios antraštės sukėlė tikrą apkalbų bangą ir audringas diskusijas žiniasklaidoje. Daugelis net spėliojo, kiek truks garsaus istoriko, publicisto bei politiko Arvydos Anušausko romanas su dvidešimt septyneriais metais jaunesne Lina. Tačiau atlaikę visas paskalas, Anušauskai prieš keletą mėnesių sumainė aukso žiedus ir vienas kitam prisiekė amžiną meilę.

Šiandien garsi pora pirmą kartą atveria sostinės širdyje esančių namų duris ir ryžtasi apie jųdviejų santykius kalbėti itin atvirai. „Arvydas mane įspėjo, kad kils didelis triukšmas ir aš jau buvau tam pasiruošusi, kaip ir mano šeima, todėl didelio šoko mes nepatyrėme, nors pastarieji metai malonūs nebuvo”, – laidoje „Gyvenimas” šio trečiadienio vakarą kalbės Lina Anušauskienė.

Nors šeimynine laime mėgaujasi dar visai neseniai, garsieji sutuoktiniai jau spėjo susikurti savų šeimos ritualų bei suvokti vienas kito skirtumus. „Kai susipykstame, Arvydas pirmas eina atsiprašyti”,  –  šypsosi jaunoji politiko žmona. Lina prisipažįsta, kad vienai namuose laukti gerokai vyresnio sutuoktinio nėra lengva, todėl nedideliame bute vietos atsirado ir auksiniam retriveriui Bariui. Kiek patylėjusi, moteris atsakys ir į laidos kūrėjų klausimą, ar garsios poros namuose artimiausiu metu nekrykštaus vaikas.

Su LRT televizijos žiūrovais Anušauskai dalinsis medaus mėnesio įspūdžiais. Per tris savaites automobiliu juodu įveikė daugiau nei septynis tūkstančius kilometrų, aplankė 28 miestus, plaukė laivais. Itin atvira ir nuoširdi Arvydo ir Linos išpažintis televizijai – jau šį trečiadienį 19.20 val. laidoje „Gyvenimas” per LRT televiziją.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...