captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Auksinis protas”: kompanija – marga, o žaidimas nenusakomai linksmas, nenuspėjamai įtemptas ir emocingas

Pirmajame šio sezono žaidime „Auksinis protas”, kurį jau rugsėjo 2-osios vakarą 21.30 val. pamatys LRT žiūrovai,  visus mygtukus jau išbandė išties garsi ir šauni kompanija.
Laidos vedėjai Arūnas Valinskas ir Andrius Tapinas.
Laidos vedėjai Arūnas Valinskas ir Andrius Tapinas.

Pirmajame šio sezono žaidime „Auksinis protas”, kurį jau rugsėjo 2-osios vakarą 21.30 val. pamatys LRT žiūrovai,  visus mygtukus jau išbandė išties garsi ir šauni kompanija: Lietuvos radijo ir televizijos laidų kūrėja ir vedėja Zita Kelmickaitė, komikas, vertėjas, viktorinų rengėjas Paulius Ambrazevičius, dainininkas Česlovas Gabalis, ekspremjeras, vadybos konsultantas Aleksandras Abišala, dėstytoja, ekonomistė Aušra Maldeikienė bei reperis ir verslininkas Vytautas Medineckas-Ironvytas, netikėtais atsakymais pralinksminęs ir laidos vedėjus, ir žiūrovus, ir rimtuosius kolegas.

Kompanija – marga, o žaidimas nenusakomai linksmas, nenuspėjamai įtemptas ir emocingas. „Tai geriausias ir įdomiausias kada nors filmuotas „Auksinis protas”, – džiaugėsi A.Valinskas ir A.Tapinas. Toks, anot „Auksinio proto” kūrėjų, bus ir visas naujasis sezonas.

„Į „Auksinį protą” šiemet pakviesti žaisti policinininkai, mokytojai, kviesime ir kitų profesijų atstovų, žada atvykti Šaulių sąjungos atstovai, bus ir daugiau linksmų proginių žaidimų”, – žadėjo laidos kūrėjai.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...