captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto suktinis“: įkvėpkime dzūkiško gaivalo

Laidoje „Ryto suktinis“  rašytojas Romas Sadauskas  – tikras dzūkas, pilnas gyvenimo džiaugsmo ir išminties, prieš 8 -erius metus Lazdijų rajone, Demeniškių kaime, nusipirkęs sodybą, kad būtų arčiau savosios gimtos vietos Petroškų kaimo, iš kurio už 11 kilometrų telikęs tik slenksčio akmuo.
Rašytojas Romas Sadauskas
Rašytojas Romas Sadauskas

Laidoje „Ryto suktinis“  rašytojas Romas Sadauskas  – tikras dzūkas, pilnas gyvenimo džiaugsmo ir išminties, prieš 8 -erius metus Lazdijų rajone, Demeniškių kaime, nusipirkęs sodybą, kad būtų arčiau savosios gimtos vietos Petroškų kaimo, iš kurio už 11 kilometrų telikęs tik slenksčio akmuo. Jam ir šiandien tebereikia tėviškės oro, kalbos, peizažo, aplinkos ir žemės kvapo. Testamentas sūnui jau parašytas ant pjaustymo lentos, o vasarą šioje sodyboje per tarmių atlaidus atleidžiamos visos nuodėmės, išskyrus vieną – kai užmirštama šnekta. Visiems, norintiems įkvėpti dzūkiško gaivalo, ir skirta ši laida.

Romo Sadausko palinkėjimai: „Linkiu vieno vienintelio dalyko – ką nors mylėti: žmoną ar tėvynę, debesį, bet ką, pagaliau mylėt save. Be meilės nieko neturėsim – nei tėvynės, nei laisvės. Kada myli, atsiranda jėgų ir ką nors daryt, ir apgint atsiranda jėgų. Jei kugelį iškepi be meilės, ir tai būna šiaip sau”.

Savo pasiūlymus ir mintis surašykite ir atsiųskite mums el.pašto adresu: norinkeviciute@gmail.com

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...