captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Mūsų gyvūnai“: iš ekranų nuostabą keliančiomis mėlynomis akimis į jus pažvelgs tikrosios Siamo katės

Pirmoje naujojo LRT televizijos sezono laidoje „Mūsų gyvūnai“ iš ekranų nuostabą keliančiomis mėlynomis akimis į jus pažvelgs tikrosios Siamo katės. Mitais apraizgytos veislės reputaciją stengsis reabilituoti tokias kates auginantys Naglis, Gražina, Aliona ir Irma.

Pirmoje naujojo LRT televizijos sezono laidoje „Mūsų gyvūnai“ iš ekranų nuostabą keliančiomis mėlynomis akimis į jus pažvelgs tikrosios Siamo katės. Mitais apraizgytos veislės reputaciją stengsis reabilituoti tokias kates auginantys Naglis, Gražina, Aliona ir Irma.

Ar iš tiesų chameleonai taip geba keisti spalvas, kaip rodoma reklamose bei animaciniuose filmuose? Tai aiškinsimės svečiuodamiesi Lietuvos zoologijos sode, kur auginami Jemeno chameleonai. Papasakosime apie jų unikalias savybes ir  atskleisime kelias paslaptis tiems, kad nori tokius gyvūnus auginti namuose.

„Kuo vaikus labiau saugo nuo visokių dulkių, ir visokių nešvarumų, tai jie labiau ir serga“, - įsitikinusi laidos herojė Daiva, savo vienerių metukų mergaitei leidžianti laisvai žaisti su penkiais labradoro retriveriais. Aplankysime gyvūnų mylėtojų šeimą, gyvenimą Kaune iškeitusią į laisvės pojūtį užmiesčio sodyboje su šunimis, katėmis, avimis, vištomis ir kitais augintiniais. Šunims teko išmokti, kad kai kurių žaislų liesti nevalia, o pirmieji žodžiai, kuriuos ištarė mergytė – tikrai ne „mama“ ar „tėte“.

„Šunų mylėtojai galės pasitikrinti žinias trumpajame konkurse – laidos metu paskelbsime ir klausimą, ir atsakymą. Tokių konkursų ateityje rengsime ir tiems žiūrovams, kuriems patinka katės, paukščiai, vabzdžiai ir kiti gyvūnai, - sako laidos autorė žurnalistė Rasa Eilunavičienė. – Domėtis gyvūnais smagu – juk jie mūsų gyvenimo dalis“.

Laidą „Mūsų gyvūnai“ per LRT televiziją žiūrėkite sekmadienį, rugsėjo 6 d., 10 val. 30 min. 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...