captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Stilius“: ar po dešimties metų gyvenimo Paryžiuje tampi tikra paryžiete?

Ar po dešimties metų gyvenimo Paryžiuje tampi tikra paryžiete? „Vargu“,  – atsako žurnalistė Goda Klimavičiūtė, save mieliau vadinanti lietuve Paryžiuje. Tačiau tikrą vilnietę Prancūzija užbūrė dar vaikystėje, kai pirmą kartą apsilankė ten dainuodama „Liepaičių“ chore.
Laidos vedėja Violeta Baublienė.
Laidos vedėja Violeta Baublienė.

Ar po dešimties metų gyvenimo Paryžiuje tampi tikra paryžiete? „Vargu“,  – atsako žurnalistė Goda Klimavičiūtė, save mieliau vadinanti lietuve Paryžiuje. Tačiau tikrą vilnietę Prancūzija užbūrė dar vaikystėje, kai pirmą kartą apsilankė ten dainuodama „Liepaičių“ chore. Meilė iš pirmo žvilgsnio – toks posakis tinka ir šaliai, tikina Goda, nors prisipažįsta, jog Paryžius pradžioje jai net nepatiko ir kėlė prieštaringų jausmų. Tačiau ji padarė viską, kad gyventų savo svajonių šalyje. Maža to, dabar Goda su savo svajone pažindina tautiečius. Parašiusi pirmą lietuvišką Paryžiaus gidą, po daugumos svajonių miestą ji gali vedžioti netipiškais, turistų nenutryptais maršrutais ir pasakoti apie įdomiausias Prancūzijos centro vietas. Tuo tarpu jos gyvenimo pradžia mados ir elegancijos sostine vadinamame mieste buvo labai nelengva. Kuo suglumino Godą prancūziškas gyvenimas ir ką jame buvo sunkiausia įveikti?

„Žmonės manęs dažnai klausia, kas dedasi tavo galvoje, kad kuri tokius darbus?“ – juokiasi interjerų  dizainerė Indraja Marcinkevičienė, nuolatos stebinanti ekspresija ir ryškiomis spalvomis. Tik pradėjusi savo kūrybinį kelią, ji iš vėžių išmušė ne vieną draugą, o vėliau sulaukė ir daugybės užsakovų, panorusių gyventi spalvingai, originaliai, netipiškai. Dabar Indraja su savo darbais jau yra apkeliavusi daugelį pasaulio parodų. Ir praėjusį pavasarį ji sukėlė šurmulį net prestižinėje Londono „Saatchi“ galerijoje. Ir kai ten jos sofutė „Bumerangas“ sulaukė daugybės dėmesio, teliko tik pripažinti – svajonės pildosi. „Jei neturėčiau tokio vyro, turbūt daug ko negalėčiau padaryti. Jis išmokė nesikuklinti“, – atvirai savo nuopelnus su sutuoktiniu dalijasi Indraja ir pripažįsta įdomiais baldų sprendimais garsėjanti tik dėl to, kad kurti buvo paskatinta savo vyro, žinomo tapytojo Vilmanto Marcinkevičiaus.


Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close