captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gabrielė“ (Gabrielle)

Spalio 24 d. LRT KULTŪROS „Elito kino“ rubrikoje – 2005-ųjų filmas „Gabrielė“ su Isabelle Huppert pagal Josepho Conrado romaną.

Spalio 24 d. LRT KULTŪROS „Elito kino“ rubrikoje – 2005-ųjų filmas „Gabrielė“ su Isabelle Huppert pagal Josepho Conrado romaną.

 XX amžiaus pradžia. Žanas ir Gabrielė – seniai susituokusi ir palankiai aukštuomenės vertinama pora, laukiama priėmimuose ir pobūviuose. Žanas – pasiturintis ir gerbiamas visuomenėj žmogus, jo žmona Gabrielė – gerai išauklėta ir išsilavinusi jauna moteris. Jų santuokinis gyvenimas ramus ir netrikdomas jokių negandų it užsistovėjęs vanduo tykiame ežere. Tačiau kartą Žanas randa laišką – po dešimties bendro gyvenimo metų žmona praneša jį paliekanti dėl kito.

Jis neįstengia suprasti, kas darosi su žmona, kas vyko šių žmonių santuokoje visus dešimtį metų? Kad ir kaip sunku  suvokti, atsakymas paprastas: nieko... Nieko ir nevyko Žano ir Gabrielės santuokoje nei prieš metus, nei prieš penkerius, nei prieš dešimt. Jų santuokoje nėra ir niekada nebuvo nei meilės, nei juo labiau aistros. Jie tebuvo partneriai, pavyzdingai atliekantys savo pareigas bendram labui. Žanui to pakako, tačiau moteris jaučiasi nusivylusi, kol atsiradęs vyriškis numalšina jos meilės troškulį. Tačiau pasidavusi uždraustai aistrai ir sukėlusi tokią audrą savo vyro širdyje moteris grįžta namo nepraėjus nė valandai. Ji grįžta į pasaulį, kur svarbiausia – socialinė padėtis ir geras tonas. Abu nelaimingi ir įskaudinti, abu neturintys, ką pasakyti vienas kitam. Tačiau šių žmonių istorija turi sunkai nuspėjamą pabaigą...

 

Drama

Prancūzija, Vokietija, Italija

2005

N-14

Režisierius: Patrice Chéreau

Vaidina: Isabelle Huppert, Pascal Greggory, Claudia Coli, Thierry Hancisse, Chantal Neuwirt, Rinaldo Rocco, Thierry Fortineau

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close