captcha

Jūsų klausimas priimtas

Elito kinas: „Keturi liūtai“ (Four Lions)

Keturių Didžiojoje Britanijoje gyvenančių musulmonų svajonė – tapti kankiniais kovoje už islamą. Tačiau keturi liūtai, kaip jie save vadina, – visiški besmegeniai, entuziazmo turintys daugiau negu proto.

Vaidinai: Riz Ahmed, Nigel Lindsay, Arsher Ali, Kayvan Novak, Adeel Akhtar, Craig Parkinson, Jesse Armstrong, Sam Bain

Keturių Didžiojoje Britanijoje gyvenančių musulmonų svajonė – tapti kankiniais kovoje už islamą. Tačiau keturi liūtai, kaip jie save vadina, – visiški besmegeniai, entuziazmo turintys daugiau negu proto. Nors ir kamuojami vidinių barnių bei nesutarimų, jie pasirengę įvykdyti bet kokį teroro aktą. Yra tik vienas klausimas, nuo ko pradėt? Idiotiškos idėjos seka viena kitą ir visos bliūkšta, nes jie ničnieko nenutuokia nei apie ginklus, nei apie sprogmenis. Todėl vyksta į mokymus Pakistane, bet nieko neišmokę grįžta ir imasi saviveiklos. Rojus netoli, tačiau kelią į kankino mirtį sujaukia jų pačių kvailystė. O ir mirti jie dar nelabai nori…

2011 m. režisierius Krisas Morisas  apdovanotas BAFTA prizu už geriausią režisūrinį debiutą. Prizas Karlovi Varų kino festivalyje, rodytas ir Sandanso  kino festivalyje.

Komiška drama

Didžioji Britanija, Prancūzija

2010

N-14

Režisierius: Chris Morris

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...