captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Stilius“:kas slegia A. Jasaitytės-Čeburiak širdį?

Gal kam ir atrodo, jog  prieš dešimt metų Aistė Jasaitytė-Čeburiak turėjo viską, tačiau šįkart moteris atskleidžia visai kitokį modelio gyvenimo skonį. Laisvė, populiarumas, gerai apmokamas modelio darbas, su juo susijusios kelionės po pasaulį. Kodėl Aistė apie tai net nenori prisiminti? Šiandien  – dvi dukrytės, psichologijos studijos ir edukacinis darbas yra didžiausi Aistės turtai. Ir gyvenimo prasmę bei pilnatvę ji sako, pajuto tik panirusi į žmogaus sielos studijas.
 Aistė Jasaitytė-Čeburiak.
Aistė Jasaitytė-Čeburiak.

Gal kam ir atrodo, jog  prieš dešimt metų Aistė Jasaitytė-Čeburiak turėjo viską, tačiau šįkart moteris atskleidžia visai kitokį modelio gyvenimo skonį. Laisvė, populiarumas, gerai apmokamas modelio darbas, su juo susijusios kelionės po pasaulį. Kodėl Aistė apie tai net nenori prisiminti? Šiandien  – dvi dukrytės, psichologijos studijos ir edukacinis darbas yra didžiausi Aistės turtai. Ir gyvenimo prasmę bei pilnatvę ji sako, pajuto tik panirusi į žmogaus sielos studijas. „Buvau jautrus vaikas“,  – prisimena Aistė, neslepianti, jog yra patyrusi patyčių dėl savo liesumo. „Ir dėl to atsidūriau tarp modelių, bet tas darbas niekada nepatiko. Mane jis žemino. Savęs klausdavau, o kas toliau?“,  – atvirai prabyla buvęs modelis, savo gyvenimą susidėjusi į visai kitokias lentynėles. Ir tuomet viskas pasisuko įdomiai ir naudingai, tačiau kalbėdama apie nūdienos pasirinkimus Aistė netikėtai pravirksta. Kas slegia jaunos moters  širdį ir ką jai tenka išgyventi, susidūrus su beglobėmis mergaitėmis?

Kalbėti apie vasarinį augalų grožį gali kiekvienas, nors kiek besidomintis aplinkos estetika ir originalumu. Tačiau botanikė, mokslinės oranžerijos vadovė Teresė Jokšienė prabyla paslaptingai. Ši moteris  – pažįstama visiems, norintiems savo gyvenimą paįvairinti įdomiais ir retais žiedais. Ir ji viską žino apie unikalius Lietuvos augalus. Nenuostabu, kad Teresė nesunkiai išvardija bent 10 priežasčių, kodėl kiekvienam verta auginti gėles. Vien ko vertas faktas apie gėlių gebėjimą sugerti nuodingas medžiagas? Tačiau ką augina pati Teresė, mananti, jog žmogus, besijaučiantis harmonijoje su aplinka ir gamta, ir pats viduje tampa harmoningas bei nekuria problemų.

Laidos autorė ir vedėja Violeta Baublienė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...