captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Stilius“: kaip iš kopūstų pasidaryti stebuklingą sveikatinantį gėrimą?

Kaune gimusi aktore Eglė Mikulionytė tikina, jog  iš savo gimtojo miesto taip ir nepaspruko. Iki šiol jos savaitės dalijamos perpus. „Gyvenu automagistralėje, kasdien judu tarp dviejų svarbiausių gyvenimo miestų“, – juokiasi talentinga aktorė. Pagrindinis vaidmuo naujame Jono Jurašo spektaklyje „Barbora Radvilaitė“ Nacionaliniame Kauno dramos teatre Eglės keliones tarp dviejų miestų pratęsė ne vienam mėnesiui.
Ukrainietė Ana Jakuba.
Ukrainietė Ana Jakuba.

Kaune gimusi aktore Eglė Mikulionytė tikina, jog iš savo gimtojo miesto taip ir nepaspruko. Iki šiol jos savaitės dalijamos perpus. „Gyvenu automagistralėje, kasdien judu tarp dviejų svarbiausių gyvenimo miestų“, – juokiasi talentinga aktorė. Pagrindinis vaidmuo naujame Jono Jurašo spektaklyje „Barbora Radvilaitė“ Nacionaliniame Kauno dramos teatre Eglės keliones tarp dviejų miestų pratęsė ne vienam mėnesiui. „Man labai sekasi, esu tikrai laiminga, vis dar gaunu rimtų vaidmenų ir nesijaučiu nereikalinga“, – džiaugiasi aktorė, pripažįstanti, jog šių dienų teatre ne visiems, sulaukusiems brandesnio amžiaus, taip sekasi. Tačiau Eglė – puiki išimtis ir darbo stygiumi ji nesiskundžia ne vienerius metus. Ir ji sako, jog sugeba kasdienybėje likti neatpažįstama, jos nevargina nei dėmesys viešumoje, nei gerbėjai. Tačiau kas iki šiol neduoda ramybės ir yra skausmingiausia talentingos aktorė gyvenime? Kokius patarimus ji duoda savo jaunesnėms kolegėms, kliedinčioms scena ir šlove?  

Dažna viešnia, gyvenanti ne Lietuvoje, tačiau puikiai išmananti jos žmonių interesus sveikatinimosi srityje. Tai – ukrainietė Ana Jakuba.  Lankydamasi mūsų krašte ana kalba apie badą. „Be maisto gyvi galime išlikti maždaug du mėnesius. Be vandens – ne daugiau trijų parų“, – žinomas tiesas primena laidos pašnekovė ir pastebi, jog tai – netiesa. Ukrainietė Ana teigia, jog badas žmogui naudingas. Tik ne bet koks. Sauso badavimo, organizmo valymo, žaliavalgystės ekspertė, autorinių sveikos gyvensenos programų bei knygų kūrėja tikina, kad tam tikram laikui atsisakius netgi vandens galima ne tik išgyventi, bet ir sėkmingai išsigydyti sunkius negalavimus. Tad nenuostabu, kad Anos Jakubos pasekėjai keliauja paskui ją į sauso badavimo mokyklas nuo Kuršių nerijos iki Kroatijos ar Goa provincijos. „Tik svarbu netapti jokios teorijos fanatiku“, – įspėja Ana ir kartu su sūnumi moko, kaip iš kopūstų pasidaryti stebuklingą sveikatinantį gėrimą.

Vedėja Violeta Baublienė.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...