captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Stilius": nuo kurių žolių lieknėjama?

Baleto pedagogė Aušra Gineitytė – buvusi žinoma solistė – dabar gyvena ramiai ir tyliai. Ji nesuka galvos dėl vaidmenų, kuriuos galėjo šokti, bet taip nebuvo. Negalvoja apie dailias kūno linijas, nors nė vienas papildomas nereikalingas gramas jai ir nepriauga. „Galiu valgyti ką noriu ir kiek noriu, bet kol šokau scenoje buvo kitaip“, – atvirai sako Aušra, prisimindama senesnius laikus. Ir ji kiek sutrinka, girdėdama dabartinių balerinų kalbas, jog jos tenkinasi tik salotų lapais.
Rasa Subačienė. I. Labutytės nuotr.
Rasa Subačienė. I. Labutytės nuotr.

Baleto pedagogė Aušra Gineitytė – buvusi žinoma solistė – dabar gyvena ramiai ir tyliai. Ji nesuka galvos dėl vaidmenų, kuriuos galėjo šokti, bet taip nebuvo. Negalvoja apie dailias kūno linijas, nors nė vienas papildomas nereikalingas gramas jai ir nepriauga. „Galiu valgyti ką noriu ir kiek noriu, bet kol šokau scenoje buvo kitaip“,  –  atvirai sako Aušra, prisimindama senesnius laikus. Ir ji kiek sutrinka, girdėdama dabartinių balerinų kalbas, jog jos tenkinasi tik salotų lapais. „Tai netiesa, niekas neskatina jaunųjų balerinų nevalgyti, yra atvirkščiai. Baletas – sunkus darbas, jame daug fizinio darbo ir galuodamasis tik salotomis, toli neisi“, – samprotauja pedagogė, girdėdama kalbas apie badą ant puantų. Tačiau su buvusia balerina kalbamės ne tik apie profesiją. Neretai pavadinama „auksinėmis rankomis“, Aušra atskleidžia savo didžiausią prieraišumą, kuriam aukoja naktis ir laisvą laiką. Kaip žinomai baleto solistei pavyksta kurti tai, kas neretai palaikoma žinomų dizainerių kūriniais? Kas lėmė jos gebėjimą ne tik šokti, bet ir puikiais gaminiais apdovanoti geriausius savo draugus?

Šiuo metu, kai keroja žolynai ir natūralūs vitaminai, pats laikas prisiminti, ką gali žalieji stebuklai, želiantys tiesiog po nosimi. „Savo gyvenimo be vaistažolių ir jų pažinimo neįsivaizduoju“, – neslepia Rasa Subačienė. Ji iškeitė miestą į kaimą, pasislinko arčiau miško ir suvokė, jog gamtos ir jos turtų pažinimui pabaigos nėra. Ką, kaip ir kada rinkti gamtoje ir kam naudoti, ko gero, aktualu kiekvienam. Kaip ir žinia, nuo kurių žolių yra lieknėjama. Beje, kaip įsivaizduojate žolininkę? Kažin ar tai būtų jaunos žavios moters įvaizdis? Neretai žolininkės dažniau siejamos su visažinyste ar net raganavimu, tačiau Rasa - visai kitokia. Jauna, moderni ir puikiai suvokianti mūsų gyvenimo svarbumus, tad ji moderniai ir aiškina - ar egzistuoja stebuklingos žolės ir kaip jomis nenusigydyti?

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...