captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Karštoji“ dokumentika: „Parduotas futbolas. Seppas Blatteris ir FIFA galia“ (Der verkaufte Fußball: Sepp Blatter und die Macht der FIFA)

Septyniolika metų išbuvęs prezidentu Sepas Blateris jau penktą kartą dalyvauja FIFA prezidento rinkimuose. Daugelis jį garbina, o pats Blateris savo kalbose mėgsta pabrėžti vienijančią futbolo taikos misiją ir teigia, kad jo vadovaujama sąjunga padės pasauliui tapti geresniam. Tad FIFA ataskaitose ir neatsispindi šios galingos organizacijos skauduliai: korupcijos bei kyšininkavimo skandalai, apie kuriuos ilgus metus buvo nutylima, iššvaistyti pinigai, užmaskuoti kaip didelis šeimos verslas, ir dalyviai, tiesiog pavergti nežmoniškų darbo sąlygų.

Septyniolika metų išbuvęs prezidentu Sepas Blateris jau penktą kartą dalyvauja FIFA prezidento rinkimuose. Daugelis jį garbina, o pats Blateris savo kalbose mėgsta pabrėžti vienijančią futbolo taikos misiją ir teigia, kad jo vadovaujama sąjunga padės pasauliui tapti geresniam. Tad FIFA ataskaitose ir neatsispindi šios galingos organizacijos skauduliai: korupcijos bei kyšininkavimo skandalai, apie kuriuos ilgus metus buvo nutylima, iššvaistyti pinigai, užmaskuoti kaip didelis šeimos verslas, ir dalyviai, tiesiog pavergti nežmoniškų darbo sąlygų. Korumpuotas, nemėgstantis reformų, neatsakingas, vienvaldis ir visagalis – toks žmogus pristato FIFA kaip didžiausią pasaulio šeimą. Ir jei Sepą Blaterį vėl išrinktų, vargu ar šioje organizacijoje kas nors pasikeistų.

Šiandien atomazgą mes jau žinome.

Dokumentinis filmas

Vokietija

2015

Autoriai: Jochen Leufgens, Robert Kempe

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...