captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Švytinti žvaigždė“ (Bright Star)

Meilė Fani Bron poetą Džoną Kitsą įkvepia parašyti gražiausius laiškus, nors Fani mano, kad poezija – tik tuščias laiko švaistymas. Vis dėlto  tokie skirtingi filmo herojai – neturtingas poetas ir koketiškoji Fani – suartėja. Tarp dviejų jaunuolių įsižiebia aistra.

Meilė Fani Bron poetą Džoną Kitsą įkvepia parašyti gražiausius laiškus, nors Fani mano, kad poezija – tik tuščias laiko švaistymas. Vis dėlto  tokie skirtingi filmo herojai – neturtingas poetas ir koketiškoji Fani – suartėja. Tarp dviejų jaunuolių įsižiebia aistra. Tačiau ją nutraukia 25-erių poeto mirtis. Režisierė šią tragišką ir švelnią meilės istoriją pasakoja Fani lūpomis.

Naujoje Zelandijoje gimusi režisierė Jane Campion du kartus apdovanota Kanų tarptautinio  kino festivalio „Auksine palmės šakele" – už trumpametražį filmą „Žievė" ir jau klasika tapusią dramą „Pianinas", kuri taip pat pelnė  ir „Oskarą".

 

Romantinė drama

JAV, Australija, Prancūzija

2009

N-7

Režisierė: Jane Campion

Vaidina: Ben Whishaw, Abbie Cornish, Kerry Fox, Paul Schneider, Edie Martin, Thomas Brodie-Sangster, Claudie Blakley, Gerard Monaco, Antonia Campbell-Huqhes, Samuel Roukin, Olly Alexander

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...